Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet? El akartak...

Mit jelenthet? El akartak köszönni?

Figyelt kérdés
Nagypapám tavaly márciusban halt meg, az anyukája(dédnagymamám) pedig tavaly augusztusban. Egyik temetésen sem sírtam, mert nem bírtam, vagy én nem tudom. Sokszor álmodtam nagypapámmal, és dédnagymamámmal is, és utoljára október környékén álmodtam velük, de úgy hogy egy álomba mindkettejükkel. Azóta nem. Így akartak mindketten elköszönni?? Ami furcsa, hogy tavaly minden halálhír előtt volt valami előjel. Nagypapám kórházban volt, rákos volt, és nem találkoztam vele az utolsó napján. Dédnagymamámmal ugyanez volt a helyzet. Ami még furcsa, hogy nem ugyanakkor, de akörül álmodott velük nagybátyjám is. Mit jelenthet? Azóta nem jelennek meg az álmaimban.
2011. febr. 10. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy velük álmodtál. Sokat gondoltál rájuk és gondolom az utolsó időszak nem volt valami kellemes, mély nyomot hagyott benned, így álmodban is megjelentek.
2011. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel.


Bár mennyire is fáj a gondolat, aki meghalt az eltűnt örökre. Az egész személyisége, minden ami őt saját magává tette az agyában volt eltárolva, ami már a halála után 30 percen belül irreverzibilisen károsodott, majd lebomlott, ezért a tárolt információ megszűnt létezni.


Szerintem sokkal jobb ezt elfogadni, mint szellemekben és a természetfelettiben hinni. Érettebbé, megfontoltabbá teszi az embert, és sok hasznod lesz belőle a jövőben, hiszen nem fog tudni rászedni téged a sok sarlatán, akik azt állítják, hogy a holtakkal tudnak kommunikálni és drága pénzekért előadnak egy látványos mutatványsorozatot, hogy elhitessék veled, hogy valóban a holtakkal kommunikálnak.

2011. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:)
2011. febr. 11. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!