Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az hogy aki nem...

M@x kérdése:

Miért van az hogy aki nem hisz az ezotériában az mind lehurrogó választ ír? Miért kell idejönnie annak aki nem hisz benne?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 15:00
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

kicsit radikális elgondolás az enyém, de szerintem be kéne tiltani az ezo-s dolgokat. okos emberek kihasználják buta emberek hiszékenységét, tudományokhoz való nemértését és kizsebelik őket.

pl. ezo.tv jóslás 500 ft/perc.


Van még rosszabb is.

valaki beteg, erre rendes orvos helyett elmegy egy szellemsebészhez, ugyanúgy beteg marad a "kezelés" után, plusz pár tízezer forinttal szegényebb lett.

2011. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"kicsit radikális elgondolás az enyém, de szerintem be kéne tiltani az ezo-s dolgokat. okos emberek kihasználják buta emberek hiszékenységét, tudományokhoz való nemértését és kizsebelik őket.

pl. ezo.tv jóslás 500 ft/perc."


Én pl ezo-s vagyok nagyon is, de még sem dőlök be az ilyeneknek. Nem vagyok hiszékeny sem.

Nem minden ezo-s ostoba, és hiszékeny ilyen szempontból. Aki meg az, az meg magára vessen.

2011. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én is ezo-s vagyok. Valahol azt olvastam: Ne higgy el semmit, se vess el semmit, addig, amíg te magad meg nem vizsgáltad!
2011. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Most jutott eszembe:

Bízom benne, hogy minden magyar ismeri (vagy legalább hallott) a "Rege a csodaszarvasról" mondát, mely szerint a mi őseink a szkíták = szittyák voltak.

Van egy afrikai törzs (dogonok) akiknek olyan ősi eredetre utaló mondájuk van, mi szerint ők a Szíriuszról kerültek ide a földre. Ezt a mondát még akkor jegyezték fel Afrika-kutatók, amikor a tudósok a Szíriuszt még fel sem fedezték. Akkor vajon a dogonok honnét tudtak erről? Ez is csak olyan ezo-s hülyeség volt a részükről?

2011. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A Sirius egy csillag. Már a Föld keletkezése előtt is ott volt, ahol ma. Nem volt nehéz észrevenni a dogonoknak.

Mondjuk igaz is. Én magából a Napból jöttem. Holnap alapítok is egy új vallást.

2011. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

18:47 vagyok. Szóval, a Sirius kettős csillag, nem nehéz észrevenni, hisz a legfényesebb az égbolton. Tudósaink előtt felfedezték, mint nagyon sok egyéb kultúrában, attól, hogy nem volt regisztrálva, feltehetően tudtak róla mindvégig Európában, vagy bárhol a világon.

Aki szerint meg bármilyen módon elképzelhető, hogy ember csillagról származzon, az gyorsan lapozza fel az általános iskolás föci könyveket. Borzalmas. Nagyobb a sötétség a gyk-n, mint a középkorban.

2011. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Volt már a kérdés és az itteninél sokkal jobb válaszok születtek.
2011. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

mert szerinted milyen választ kéne adnia?


azért jön ide, hogy elmondja a véleményét.

2011. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!