Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ez? (lent)

Miért van ez? (lent)

Figyelt kérdés
Tudom hogy furcsán hangzik,de néha úgy érzem mintha kívül lennék a testemen.Csak pár másodpercig tart,de nagyon rossz érzés.
2011. febr. 3. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi jár a fejedben amikor ezt érzed?
2011. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma például röplabdáztam,és egyszer csak mikor hozzám került a labda olyan érzésem volt mintha nem a testemben lennék hanem kívülről nézném.És ilyenkor nehezebben tudom kontrollálni a testem,tehát azt a labdát is pár másodperc gondolkodási idő után ütöttem vissza.Nem tipikus helyzetekben van ez a dolog,mindig máskor.Nem tudom mitől függ.
2011. febr. 3. 17:47
 3/7 anonim válasza:
Néha nekem is van ilyesmi. Nincs derékproblémád? Vagy "komolyabb" bármi ízületi?
2011. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ohh nekem olyan szokott lenni hogy egyszer csak azt veszem észre mintha nem is érezném a testem...Akkor megkérdezem magamtól mindig hogy "Ez tényleg megtörténik? Tényleg itt vagyok?" Nem tudom de olyan furcsa érzés :) Nem tudom mért van...
2011. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

17:52

Hát igazából nemtudom mert sokat szoktam szédülni emiatt elmentem pár orvoshoz.az egyik aztmondta h nyaki gerincferdülés ami gátolja a vér agyba jutását,de a másik aztmondta h korral jár(18L).Mi köze lehet ennek ehhez?

2011. febr. 3. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
18:11 én is szoktam így lenni. bocs, h nem a kérdésre válaszoltam.
2011. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt mondta a doki,hogy korral jár?(18L):-)

Nekem is volt ilyen,kirándulás közben.mintha felülről láttam volna az embereket kívülről.az a lényeg,hogy ne félj! lehet,hogy rossz érzést vált ki,de az jusson eszedbe,hogy ez nem egy tartós állapot,és nem hinném,hogy bármi bajod lenne tőle.fogd fel úgy,hogy furcsa,érdekes dolog,de bexarni nem kell.amúgy nem igazán tudom mitől van.meditáltál már korábban?

2011. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!