Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak én gondolom így?

Csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Néha amikor nézem a tévét és hallom benne ezt a sok katasztrófát hogy pl. szétrepedt a talaj egy ház alatt és a ház összedőlt, árvíz sújtott végig egy városon, belvíz,földrengések

Akkor néha már az jut eszembe hogy mi van ha már elkezdődött 2012? mert ha belegondolunk hogy most mi van.. akkor mi lehet majd évtizedekkel később? vagy akár jövőre?

amúgy én sem hiszem el ezt a 2012-es dolgot de néha már ez jut eszembe:/


2011. jan. 29. 00:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg ha már most erdőket írtunk ki és állatfajokat pusztítunk el,tengereket szennyezünk meg.. akkor mi marad majd az utókornak? mondjuk majd az unokáink unokáinak?
2011. jan. 29. 00:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Én is szoktam erre gondolni. De mivel a halálra nem rossz dologként, hanem az élet részeként tekintek, nem igazán érdekel, mi lesz, és mikor lesz. Csak ne fájjon, azt nem szeretném :D
2011. jan. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen is voltak ilyen katasztrófák,sőt sokkal nagyobbak..

Csak a média nem fújta fel ennyire..

De a google-n csemegézhetsz

-pompei

- 1666, Nagy Londoni tűzvész

- 1906 San Francisco (USA) Földrengés

- 1883 Krakatau vulkán kitörése

- pestis járványok (gondolj bele az első pestis járvány kábé 500-ban volt és akkor Konstantinápoly fél milliós lakósságából mindössze százezren élték túl..,későbbi pestis járványok is több áldozatot követelt mint a két világháború)

- kolera járvány

.influenza járvány..

A rengeteg cunami,földrengés ami a történelem során bekövetkezett..

Ma csak azért tűnik olyan soknak,és megrendítőnek,mert nap mint nap ezt sugározzak az embereknek..

2011. jan. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bretso ***** válasza:
Biztos nem csak te gondolod így, hanem sokan. Ettől még nem lesz értelmesebb ezt gondolni. 2012 csak egy újabb kacsa, amivel hülyítik az arra fogékony embereket. Ki és miért? Passzolnám, de mindenképpen idegesítő, hogy mit el nem hisznek az emberek mindenféle logikus magyarázat nélkül. Kíváncsi leszek, hányan fognak bocsánatot kérni 2012. 12. 22-én a fölösleges kérdéseikért.
2011. jan. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy így ezzel. Az összes csaj és pö-csöslány elhiszi, hogy lesz vmi 2012-ben, miért pont te lennél az egyetlen? Anno amikor először jött a hír, hetekig szívattam csajomat, csak meg kellett említenem neki, h jön a világvége, és elkezdett hisztizni, meg nyüszíteni, mint egy kis kutya :D
2011. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Régen is voltak ilyen katasztrófák,vagy hasonlók.Csak most hogy itt a 2012 meg világvége stb...most van mire fogni.Mikor anyukám még kicsi volt akkor is mondták a tv-be meg mindenhol hogy készüljenek a világvérégére..A mamám meg a papám egész éjjel fennt voltak hogy fúú most jön a világ vége......


Reggel..:Héé te még ébren vagy??

2011. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nahát igazad van.. akor ezért történt meg 2001.09.11 :/
2011. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De mondtam hogy én sem hiszem el 2012-t de azért abba még mindig rossz belegondolni hogy mi lesz 20 év múlva ha így folytatjuk.. és régen meg ilyen nagy katasztrófák kb 2 évenként voltak, ma meg már szinte hetente:/
2011. jan. 29. 20:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Régen is minden naposak voltak az ilyen katasztrófák,sőt néha sokkal durvábbak..De régen nem csámcsogtak ennyit rajta mint most.Régen a média nem forgatta,nem ijesztette meg ennyire az embereket mint most..
2011. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Így van, régen az egyház dolga volt az ijesztgetés, csak hát akkor még nem voltak műholdak, amikkel a világ másik végéről informálódhatsz az ottani katasztrófákról.
2011. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!