Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elfilozofálgatnál velem? :D

Elfilozofálgatnál velem? :D

Figyelt kérdés
Hátha van más olyan elvetemült is, akinek ez a szíve vágya, csak partnere nincs hozzá. Bármilyen témára kapható vagyok, ha kellek, adj msn címet ;)
2011. jan. 24. 19:48
1 2
 11/15 BlackSword ***** válasza:

Nem, mert a kocsmai filozófia nem filozófia... A kettő köszönőviszonyban sincsen... És ugye (most ne vedd megedra, mert általános akar lenni) egy hülyének nem áll jól, ha okoskodik...

Nem veled van a gond, csak azzal, hogy nem tudom mit tudsz, és miért itt tetted fel a kérdést, holott a filozófia tudomány, amíg az ezotéria baromság...

2011. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 spyke93 ***** válasza:

léci vegyél fel újra ,bekakált az msn:

speder93@hotmail.com

2011. jan. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

BlackSword, a válaszod első fele tetszik. A második rosszul esik.

Mert, ha belegondolsz, régen, nagyon régen nem választották el tudományt a vallástól, a kézművességet a vallásnak behódolt építészettől, festészettől vagy szobrászattól.


És lehet, hogy te butaságnak tartod az ezotériát, mint olyat, de sokan vannak, akik valamely ezoterikus ág szemléletében élik az életüket. (most nem a divatezósokra gondolok, meg azokra, akik napi harminc "Mit jelent az álmom" kérdéseket tesznek fel különböző felhasználókról)

2011. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem mered megírni a korod?

Pedig lehet, hogy felvennélek msn-re.

39/N

2011. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem határol be túlzottan a kor és nem?

Miközben itt éppen arról volna szó, különböző emberekben hogyan nyilvánul meg a világ... miért kell hát, hogy a két illető olyannyira hasonlítson?

Hiszen mindenkitől lehet tanulni, hogyha kölcsönösen és tudatosan, csak annál jobb.

Egyébként nem vérkomoly filozófiai tételek boncolgatását céloztam meg, ezért nem abba a kategóriába szántam, csak amolyan "lightosabb", baráti összegondolkodásokat vártam ebben a témakörben. :)

2011. jan. 26. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!