Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ilyen létezik szerintetek?

Ilyen létezik szerintetek?

Figyelt kérdés

A Párommal még csak 3 hónapja vagyunk együtt, de már az elejétől fogva lelki társak voltunk, sőőőőt, előtte volt egy 8 hónapos szoros barátságunk, ami szerlemmé alakult át, mert annyira sok a közös, hogy szinte életünk 90%-a megegyezik. Számtalan a közös gondolat, van amikor egyszerre mondjuk ki szó szerint ugyanazokat a szavakat, van amikor gondol valami és ki is mondja, de pl én is pont arra gondoltam 1 prece sem.

Én egy 16 éves lány vagyok, és úgy érzem, hogy a női lelkemet, megvédené egy spontán férfi lélek, és a Párom meg érez magában női lelket(ne nézzétek melegnek légyszives).


Mitől lehet eza számtalan közös?

Létezik ilyen, hogy 2 test, 1 lélek?


Ha érdekela horoszkópom Én Skorpió vagyok, Ikrek aszcendensel, a Párom Ikrek, Bak aszcendensel.


Köszönöm, és bormális válaszokat várok.


16/L és 16/F


2011. jan. 17. 17:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
-b *Normális*jav. sry
2011. jan. 17. 17:13
 2/12 A kérdező kommentje:

de amúgy kis elírás. ő gondl valamire én is, és egyszerre modjuk ki.

vagy pl: Gondol valamire kimondja, aztán én nekem még 1 perc se telt el, és pont arra gondoltam, amire ő(amit kimondott)

2011. jan. 17. 17:14
 3/12 anonim válasza:
70%
úgylátszik van :) és ennek csak örülni lehet...nkm pl. a legjobb fiú barátom tudja,hogy mit fogok egy adott kérdésre válaszolni..és néha ő is kimondja amit 1percel azelőtt gondoltam ,én pedig néha amire ő gondol szval van ilyen :D
2011. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem, egy test egyetlen gondolat leképeződése, mely alkalmassá teszi a fizikai világban történő tevékenykedésre, fejlődésre. Hasonló gondolatok természetesn leképeződhetnek, sőt, egymásra hatva még hasonlóbbá válhatnak, átvéve tulajdonságokat :)

De attól még két külön lény vagytok :)


Legyetek boldogok

2011. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Sztem ez tök normális,én örülnék,ha olyen párom lenne,akivel "rokon" a lelkünk...:) Sztem nincs vele semmi baj,és tökre szerencsés vagy...:D
2011. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Igen, létezik ilyen. Lélektársnak, vagy ikerlángnak nevezik. És nagyon ritka az olyan eset, mint talán a tietek is, hogy egyazon időben hasonló korú, külön nemű emberekként inkarnálódnak. Ha ez tényleg így van, nagyon vigyázzatok egymásra. :)
2011. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármit számít a horoszkóp. Pár hónap múlva már fel fognak tűnni az ellentétek köztetek, nem lesz ez mindig ekkora "szánsájn".
2011. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
...És bocsi a demoralizáló véleményemért, de én egyszerűen így látom a helyzeteteket.
2011. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nemtudom.. nem lehetséges. de a sors biztos h így akarta.:):):)
2011. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hasonló van nálnuk is, de a mi esetünkben már az első hetekben feltűnt ez, ami te mesélsz...
2011. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!