Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik ezek a madárhullások?

Mik ezek a madárhullások?

Figyelt kérdés

van erről szó a bibliában?

folyamatosan halnak meg a madarak


2011. jan. 14. 08:44
 1/9 A kérdező kommentje:

mivel lehet ezt magyarázni,

felesleges égi jelet bele képzelnem?

2011. jan. 14. 08:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Titkos emberi tevékenység következménye talán,esetleg környezeti hatás,klímaváltozás vagy valami efféle.
2011. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a plos váltás véget, és a madarak pedig még ehez nem szoktak hozzá.
2011. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*polus váltás véget, bocsi nem itthon vagyok és más a billentyű.
2011. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A világvége-jóslásokhoz kapcsolódó rémisztgetéseket lehet csak olvasni, de szerintem is elég furcsa, hogy ilyen tömegben, ennyire elszórtan térben, és egymáshoz közeli időpontokban pusztulnak a madarak.


Emberi tevékenység: micsoda? Titkos fegyver? Környezetszennyezés eddig is volt, meg hasonlók.


A vírus is kizárható, nem terjedhet el ennyire gyorsan ekkora területen.


Számomra nem adtak még megnyugtató magyarázatot.


Azon már gondolkodtam, hogy Grönlandon két (más hírek szerint, vagy négy??) nappal korábban kelt fel a nap... vajon van-e összefüggés?


Elég sok furcsa dolog történik, és durván megbolondult az időjárás.

2011. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen az időjárás is nagyon megbolondult, hiszen tél van és azt mondták, hogy 15 fok is lehet, nyáron mekkora lehet a hőmérséglett.
2011. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jelenlegi tanulmányaim szerint is, lehet, beszélni róla, hogy egy jégkorszakból jöttünk ki, ezért lesz melegebb az idő. Plusz a légköri szennyezők is gyorsítják eme észlelést. Viszont arra ez a megállapítás, nem ad választ, hogy miért ilyen éles a kontraszt az évszakok váltakozásában. Valószínűbb, hogy ez már 100%-ig a mi felelősségünk.
2011. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
TÖMEGES ÖNGYILKOSSÁG
2011. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Erre én is felfigyeltem...először Amerikában voltak ezek a madárhullások, utána Svédországban tömegesen, majd valamerre Kínában is, majd legvégül Olaszországban...teljesen eltérő területek, mégis tömeges pusztulás mindenütt...és nem csak madarak! Pont pár nappal ezelőtt olvastam, hogy a halak is tömegesen pusztulnak...Amerikában, brit folyókban, Kínában valamerre, meg még pár másik teljesen eltérő területen...és megint nincs vége! Állítólag rákok is tömegesen pusztultak ha jól emlékszem Angliában és amerikában is valahol...ráadásul Kanadában meg az egyik folyó vize egyszerre lett teljesen zöld..és semmi szennyezés, semmi idegen anyag nem került bele. Én eddig szkeptikus voltam, de ez nekem is feltűnik :/

A legrosszabb, hogy eddig a kutatók se tudtak teljesen biztos és bizonyítható okot találni a dolgokra.

2011. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!