Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért ilyen furcsák az álmaim?

Miért ilyen furcsák az álmaim?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában álmomban mindig érzem ha valamit megfogok, szagolok. Két példám van is:


Az első:

Egy közeli lány ismerősömmel ölelkeztünk álmomban, és pont ugyanazt éreztem mint a valóságban.


A második:

Egyszer egy sötét utcában megtámadtak. Itt az ütlegelést éreztem.


Az első eset egyáltalán nem hasonlított a valós szituációhoz. (Mármint más ruhák, máshol voltunk)


A második pedig még élőben nem történt meg soha.


A kérdésem az lenne, hogy ez most akkor miként "működik" és, hogyha ettől intenzívebb fájdalom ér (pl késszúrás) akkor mi történik?


Általában nem ébredek fel még ha kellemetlen is az álom.


2011. jan. 8. 12:02
 1/4 A kérdező kommentje:

*És teljesen olyan mintha a valós életben történnének meg.

Szinte csak reggel veszem észre, hogy ez csak álom volt.

2011. jan. 8. 12:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat figyuz az alom az alom,akarmit is almodj az alom nem okozhat serulest,erzesekrol lehet almodni.Es ha nem akarsz ilyeneket almodni szimplan 10 percig alvas elot gondolj valami nyugotra szepre,mert az megrogzul az agyadban es ha almodsz nem lesz ilyen.
2011. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na ezt ma este kipróbálom. :)

Ment a zöld kéz.

2011. jan. 8. 18:16
 4/4 anonim válasza:
Én is szoktam úgy érezni, hogy tényleg megtörténik az álmom, és fáj.Nos, nem tudom mi lehet, de tudok mondani valamit a felébredésről.Az ember általában akkor tud csak felébredni, ha nagyon akarja, és nem túl fáradt ahhoz.Az agyadnak akarnia kell, és arra kell koncentrálnia hogy nyíljon ki a szemed.Ha túl kimerült vagy, akkor nem fog menni.Persze amúgy is nehéz tudatosan felébredni, de lehetséges.
2011. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!