Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mely állatok látják a túlvilág...

Spyke93 kérdése:

Mely állatok látják a túlvilági lényeket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 14:55
 1/9 Salx Narval ***** válasza:
A túlvilági állatok.:D
2011. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 10dani10 válasza:
csak a Pszihologusz állatusz látja, de neked is elkellne egy ilyen
2011. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes állat látja ezeket.
2011. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én csak annyit tudok neked biztosra mondani hogy a kutya és a macska tuti hogy látja őket
2011. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A tengerimalac is. Mindig visít, ha meglát egyet.
2011. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A macska biztosan. Lehet, hogy a kutya s. Kár ezen vicceskedni, meg kinevetniérte másokat. Mindnyájan tanultuk a fizika órán, hogy egy bizonyos határokon belüli rezgéseket látunk vagy hallunk, az azokon túl eső dolgokat nem látjuk. A látás a vörös színtől az ibolyáig terjed, de ettől még lehetnek, sőt vannak olyan rezgések mindkét irányba, amelyre a szemünkben nincsen felfogó készülék. Viszont valószínüleg egyes állatoknak van. Pál apostol is írja egy helyen, hogy most homályosan látunk, úgy mint egy tükörben, de eljön majd az idő, mikor meglátjuk a teljes valóságot a maga teljességében és valóságában.
2011. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Hát igen, de nem hinném, hogy itt konkrétan az emberi szemre utalna.Miért viccesebb a tengeri malacról feltételezni a túlvilági lények látását, mint pl a macskáról? Az igaz, hogy rosszul lát szegényke, de attól még nem kell alábecsülni a képességeit.A macskák is jobban tennék, ha az autókat figyelnék, nem a túlvilági lényeket.:D
2011. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem az állatok ha nem is látják, de biztos vagyok benne, hogy érzékelik őket. Valamelyiket erősebben, valamelyiket gyengébben.
2011. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Saten látja őket xD
2011. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!