Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdekelne valakit egy ezoterik...

Sibylla kérdése:

Érdekelne valakit egy ezoterikus zenét játszó zenekar?

Figyelt kérdés
Az ezoterikus zenét nem úgy értem, hogy relax és meditációs zene, hanem szövegileg lennének benne elrejtve ezo gondolatok. Vajon betudna futni egy ilyen szövegvilágú zenekar?
2011. jan. 3. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ezoterikus beállítottságú embereket érdekelné. Én biztos belehallgatnék,már csak a kíváncsiság miatt is.
2011. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, bár inkább szöveg nélkül. Nekem sokszor a szöveg megöli a zene valóját. Kivétel, a vallási énekek (hindu, buddhista imák).
2011. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Vajon belehetne futni ezzel?

2011. jan. 3. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Van Krisnás metál. Na szerintem nem lehet valami jó... Amúgy ezo filing van a povermetálba is,igaz az nem olyan komolyan gondolt... Én kiváncsi volnék a zenekarra. Vannak már szövegek?
2011. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
baN, elnézést a parasztos megfogalmazásért vagyis powermetalbaN!!
2011. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már elég sok téma van az ezotériához sorolva, és sajnos elég sok a csaló minden témában...és a nagyon sok röhejes viselkedésű hazudozó miatt azokat is kigúnyolják és hülyének nézik akik valójában igazat állítanak. És szerintem az emberek túlnyomó része a "csalók" miatt szinte az egész ezotéria témát nevetségesnek és kitaláltnak találják, és ezért szerintem nagyon kicsi közönséget tudnál egy ilyen stílusú zenével megcélozni.

És abból a kevés emberből néhány megvenné a lemezt, feltenné netre a többi meg letöltené.


Van Amerikában hardcore-punk krisnás együttes aminek a neve: 108 És Magyarországon is van ilyesmi.."Tisztán a cél felé"...de szerintem ezeknek nem a mondanivalója miatt van "sikere" hanem a zenei stílusa miatt.

Szép napot!

2011. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-04 23:55

Neked barlangban kéne lakni. Mit szólnál a Csülök névhez?

2011. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!