Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretném ha a gyerekem...

Szeretném ha a gyerekem indigó lenne, hol van ilyen fakultáció?

Figyelt kérdés
Most megy majd jövő szeptemberbe elsőbe a picifiam. Már nagy várakozással tekintünk az iskola elébe, főleg Én szeretném, hogy mindent megkapjon. A barátnőm mondta a kozmetikusnál, hogy neki indigó gyereke van. Mit foglaltatik ez magában ? Az az igazság, hogy most az ünnepek alatt nincsenek nyitva az intézmények és a neten ilyen furcsa ezotérikus dolgokat olvastam, gondoltam itt megkérdezem. Az egy fakultáns az iskolában amire később lehet szakosodni, vagy egy magán iskolarendszer külön oktatási sémával mint a Zsolnai módszer ? Állítólag az indigó gyerek már olvasni és írni tud több nyelven elsős másodikos korára, mindenkivel megtanítják ezt ? Én nem tudom, hogy a kisfiam kibírná-e ezt, egyáltalán mennyibe kerülne az egész. A barátnőm számát nem tudom, csak kozmetikusnál szoktunk csevegni, de egy előzetes tájékoztatás jó lenne. Nem értem azt sem, ha ez egy képzés akkor miért találok az indigó címszó alatt találatokat az ezotéria forumban, de nem baj akkor megkérdezem itt.
2011. jan. 2. 02:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

csak ugy nem lessz indigó, meg már nem nagyon fognak olyanok leszületni, ritkább lessz.

már a csillagok születnek le,akik indigotol fejletebb.

2011. jan. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

POÉNKÉRDÉS!


Úgy érzem, a Kérdező enyhe iróniával rakta fel ezt a kérdést, mert már elege van a mostanság elszaporodó hülye kérdésekből, ahol minden anyuka azt hiszi, hogy az ő gyermeke indigó, és ezért különlegesebb mindenki másnál, mindeni irigy rá, és senki nem érti meg a csemetét.

2011. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!