Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretném ha a gyerekem...

Szeretném ha a gyerekem indigó lenne, hol van ilyen fakultáció?

Figyelt kérdés
Most megy majd jövő szeptemberbe elsőbe a picifiam. Már nagy várakozással tekintünk az iskola elébe, főleg Én szeretném, hogy mindent megkapjon. A barátnőm mondta a kozmetikusnál, hogy neki indigó gyereke van. Mit foglaltatik ez magában ? Az az igazság, hogy most az ünnepek alatt nincsenek nyitva az intézmények és a neten ilyen furcsa ezotérikus dolgokat olvastam, gondoltam itt megkérdezem. Az egy fakultáns az iskolában amire később lehet szakosodni, vagy egy magán iskolarendszer külön oktatási sémával mint a Zsolnai módszer ? Állítólag az indigó gyerek már olvasni és írni tud több nyelven elsős másodikos korára, mindenkivel megtanítják ezt ? Én nem tudom, hogy a kisfiam kibírná-e ezt, egyáltalán mennyibe kerülne az egész. A barátnőm számát nem tudom, csak kozmetikusnál szoktunk csevegni, de egy előzetes tájékoztatás jó lenne. Nem értem azt sem, ha ez egy képzés akkor miért találok az indigó címszó alatt találatokat az ezotéria forumban, de nem baj akkor megkérdezem itt.
2011. jan. 2. 02:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
"a barátnőm mondta a kozmetikusnál.." jézusom... akkor majd a fodrásznál megbeszélitek...
2011. jan. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyen témában találsz írásokat róla, mert ez nem képzés, hanem egy adottság, képesség összefoglaló elnevezése. Vagyis bizonyos képességekkel rendelkező gyerekeket hívnak így. Vagy ilyen a gyereked, vagy nem, ilyenné képezni nem tudod.
2011. jan. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Az indigó és a kristály gyerekek genetikailag hibásak! Ez a hiba többféleképpen nyilvánulhat meg. Lehet hiperaktív,lehet diszlexiás,vagy éppen hamar megtanul írni-olvasni,de két számot nem képes összeadni stb. Eltér a viselkedésük valamilyen szinten az átlag gyerekekétől.

Erre nem büszkének kell lenni,nem örülni az ilyen indigó meg kristálygyerek ostobaságnak,hanem szakember segítségét kérni a hiba korrigáláshoz. Ez lenne a gyerek érdeke.

Nem attól lesz a fiad okos,vagy jó tanuló,ha bármire kényszeríted. Hagyd,hogy úgy tanuljon,ahogy az neki jó és természetes,ne erőltess semmit. Azzal csak ártasz a gyerekednek. Pár év múlva,ha kiderül,hogy valamelyik tantárgyban tehetséges,kedveli,járathatod esetleg különórára,de addig nem okos dolog fölöslegesen terhelni.

A szülő nem döntheti el,hogy mi érdekli a gyereket és főleg nem kényszerítheti semmmire. Ha jó a rajzkészsége,a matematikai érzéke,vagy zeneileg tehetséges,az úgy is kiderül.Örülj,hogy nem indigó a gyereked.

2011. jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
87%
Először azt hittem, hogy poén a kérdés az újév miatt, és még most is alig hiszem el amit olvastam. Atyaég...
2011. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Veleszületni lehet, tanulni nem.
2011. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Indigó gyereket nem lehet sem csinálni,sem képezni.Vagy annak születik valaki,vagy nem.Az,hogy valaki indigó,nem jelenti azt,hogy zseni is egyben.

Azt jelenti:"fényküldött",olyan tulajdonságokkal rendelkezik,amik képessé tehetik őt arra, inspirálhatják,hogy a jelenlegi világrendszert valamilyen módon átalakítsa egy jobb,élhetőbb világ reményében.

Az indigóknak nem könnyű,mert gyakran félreismerik,nehezen értik meg őket az emberek és a szülőknek is máshogy kell velük bánni,mint a nagy átlaggal ,annak érdekében hogy beteljesíthessék egyedi életcéljukat.

2011. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Az indigók maguk is érzik,hogy különlegesek.Nem szabad,hogy a szülők,tanárok azt éreztessék velük,hogy "másságuk" hiba vagy betegség,mert ezzel teljesen el lehet őket rontani.

Segíteni,támogatni kellene őket abban,hogy megvalósítsák a földön az áldásos változást.

2011. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Én az vagyok. és indigónak SZÜLETNI KELL.... nem lehet csak ugy.. am meg az az indigo gyerek akik hát h mondjam?

hiperaktivak képességeik vannak... stb.(: ha szeretnéd akkor irj nekem egy e-mail és beszélgethetünk róla (:

2011. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Te nem vagy indigó, utolsó.
2011. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
-.- indigonak nem lehet nevelni egy gyereket te szerencsétlen, ők igy szűletnek, vagyis eléggé kezelhetetlen gyerekek, nehéz velűk birni tini korukban de idővel jora fordulnak ezek a dolgok... és ne kérdezzé' má' baromságokat!! -.-
2011. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!