Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Füstölő gond? A kérdésem, az,...

Füstölő gond? A kérdésem, az, hogy milyen erők hatnak az alábbi esetnél:.

Figyelt kérdés

A kérdésem, az, hogy milyen erők hatnak az alábbi esetnél:

Füstölőt gyújtottam az egyik este, közben váratlanul meglátogatott a barátom. A füst a szoba keleti részébe áramlott nagyjából egy vonalban. A vendégem pedig pont oda abba a vonalba ült le. Egy idő után zavarta hogy a füst körül lengi ezért elült kb. 90 fokkal arrébb, hogy még véletlenül se legyen a füst útjában. Azonban egy kis idő elteltével megint füst lengte körül szép csigavonalban. Jó nevettünk, hogy mindig felé megy a füst. Végül átültettem a nyugati oldalra, pont az ellenkező írányba, mint a kiindulási hely. Kis idő múlva, megint jött a füst rá szép csigabiga vonallal körbe ölelve. Akkor már kicsit kezdet elege lenni (mondjuk megértem). Legvégül átmentünk egy másik helységbe és ott beszéltünk tovább. Egy kicsit csodálkoztam, de látni lehetett, hogy a füst áramlik be az ajtó résein. Szerencsére már jött olyan nagy koncentrációban mint amiben jelen volt, viszont ami füst bejött az is a vendégem lábához jött. (Kis szagtalanítás ;) ). Eloltottam az ismerősöm kérésére a füstölőt. Nemsokára távozott, Mikor megint meggyújtottam akkor az eredeti keleti irányba szállt a füstje, hiába ültem bárhova.

Szóval nem értem, hogy ilyenkor milyen törvények hatnak. Nem sikerült megfejtenem a dolgot. Vagy csak ennyire vonzódik a füstölőm a sráchoz?!


Köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 1. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

azért van mert az emberi test hőt bocsát ki, ergo egy légmozgást vagy deflációt okoz. olyan hatást vált ki mint a radiátor, odatennéd a füstölőt a radiátor közelébe, maxra felcsavarod a radiátort, ugyanezt fogod tapasztalni.

kérlek amit nem értünk fizika szempontból, akkor ne rögtön hokuszpokusz szellemes dolgokra kezdjünk el rögtön gondolni.


Egy szobában is komoly légmozgások ill. légnyomás változások vannak, amik mozgatják a levegőt. ezeket komolyan tudják befolyásolni a hőt kibocsátó dolgok, pl. ember, számítógép, stb...

2011. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ilyen választ vártam :)


Kipróbálom ezt a radiátoros dolgot. Felcsigázta a fantáziám.

2011. jan. 1. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!