Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon miért van az, hogy az...

Igor26 kérdése:

Vajon miért van az, hogy az ezotériával kapcsolatos kérdések nagy részét nők teszik fel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hot topic! :) Köszönöm a válaszokat! Nem provokációból kérdeztem, csak kíváncsi voltam, hogy vélekedik a többség. Persze nekem is van erről elméletem, ami a következőképpen néz ki: Az ezotéria olyan mint a női jellem. Kiismerhetetlen, ha akarom piros, ha akarom kék. Érzelmektől vezérelt és ha mindezt megspékeljük tudományos felhanggal még fizetőképes kereslet is támad nagyhirtelenjében. Erre pedig már érdemes volt iparágat létrehozni.Persze, hogy a nők keresik ebben az élet értelmét...Én semmiképp nem gondolnám a nőket ostobának, inkább csak emocionálisabban élnek.


Nekem volt olyan barátnőm, aki hitt az ilyenekben. Hú, az agyamra ment a hülyeségeivel. Nem lehetett normális életet élni vele, mert mindenre volt valami idióta magyarázata. Természetesen a szabályok mindig úgy változtak, ahogy ő szerette volna alakítani a dolgokat. Ezt használta fel, hogy érvényesítse az akaratát. Szánalmas.


Azért ezen is elgondolkoztam: "Mert az emberek azt tartják férfiasnak, aki materialista és racionális." Hát, lehet benne valami. Meg az is, hogy tényleg nincs kiírva a kérdések nagy részénél a kérdező neme. Ettől függetlenül mindenki elfogadta (a válaszolón kívül) a kérdés alaptételét, miszerint ugye nők...Ettől függetlenül azt gondolom, hogy ez nem bizonyítandó. Ez tényleg női dolog. Bennem se merült volna fel az ellenkezője, csak, hogy miért.


Amúgy "ez a téria" is csak addig fontos egy nőnek, amíg nem jön valami tökös pasi, aki elvarázsolja és egyből elfelejti, hogy milyen jegyben is született.

2011. jan. 1. 19:12
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert mi hozzuk össze az élet nagy dolgait, mi keresünk párt, mi boronáljuk össze őket másnál is, meg magunknál is, míg a férfiak hordóra vedelik magukat sőrrel és csak azzal foglalkoznak, hogy miért nem a Real Madrid nyerte meg a BL-t.
2011. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nők fogékonyabbak az ilyesmire. Ennyi.
2011. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ez nagyon, nagyon relatív dolog különben...van olyan férfi aki ugyanezt csinálja, csak más kategóriába...java részük ezeknek az embereknek csak nyugtatja magát, ámítja(legyen az nő vagy férfi, mindegy)...de vannak olyanok is, akik valóban keresnek, és nyitottak az élet igazságaira...és én találkoztam ebből nőkkel is és férfiakkal is már. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert a nők tudják, hogy természetes dolgokról beszélnek, a férfiak meg kitaláltak egy tök hülye gyűjtőnevet, hogy véletlenül se lehessen fogalmuk arról, miről van szó?
2011. jan. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
azért,mert a nők értelmesek és tudják, azt az izét a fejben tudod agyat gondolkodásra is lehet használni széleskörben
2011. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy részükön már csak a csoda segíthet, a többi meg azt hiszi, hogy ezot erika a magyar oprah.
2011. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!