Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez ilyen paranormális, termész...

Ez ilyen paranormális, természetfeletti izé?

Figyelt kérdés
Megálmodom, mi fog történni holnap, kitalálom mások gondolatát, ha társasjátékot játszunk és azt mondom, hogy kettest dobok, akkor kettest dobok, állandóan szerencsém van. Ha bármikor megkérdezik az időt anélkül megmondom néha 1-2 perc eltéréssel, hogy az órára néznék. Ja és mindig kitalálom, mikor ki fog hívni. Láttam már szellemet is. ( és egyáltalán nem kamu, amit leírtam, tessék elhinni!!! )
2011. jan. 1. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Akkor lottózz. Azt még nem próbáltad? A szellem-eset hogy volt?
2011. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

jaj de jó kamuzni valakinek :D

csak tudnám miért van itt mindenkinek feltűnési viszketése?!

2011. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

De mégis mire jó ez a feltűnési viszketegség? :) Előttünk minek akarnak felvágni a kérdezőhöz hasonló emberek? Ez nem logikus. Nem is ismerjük... minek akarna felvágni? Ne értsd félre, nem ellened írtam, csak ez tényleg nem magától értetődő.


Kérdezőnek: Én a helyedben nem filóznék, hanem kihaszálnám :) Csak nehogy koppanj egyet a végére :) Puszika

2011. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem természetfeletti! Én is teljesen ilyen vagyok, szóról szóra amit leírtál! Ez sztem csak azért van mert odafigyelek mindenre, az emberekre, a történésekre és minden részletre! A többi csak mázli:)
2011. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a szellemes az úgy volt, hogy nyáron, 10 körül, amikor teljesen sötét volt, láttam egy fehér árnyékot...de amm szerintem aki visszapofázik, annak van feltűnési viszketegsége
2011. jan. 1. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem, neked van. :)

Én is ajánlom a lottót, vagy egyéb szerencsejátékokat.

2011. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Elmondjuk, hogy mi ez, ha beírod a jövő heti lottószámokat. Akkor két hét mulva megválaszoljuk. Ez elég korrekt szerintem.
2011. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Agykontroll.
2011. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Valaki elvitte az ötöslottó főnyereményét, a 874 milliót. ha nem te voltál, kérdező, akkor kitörölheted a feneked az egész paranormális izéddel :) :P
2011. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!