Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt, hogy mik voltunk előző...

Azt, hogy mik voltunk előző életünkben hogyan/kinél lehet megtudni?

Figyelt kérdés

A barátom és én szeretnénk megtudni.

Nektek mi vált be?


Azok akiket ez nem érdekel vagy nem hisznek benne azokat kérem, hogy ne írjanak. Előre is köszönöm.:)


2010. dec. 30. 18:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hallottam olyanról, hogy regressziós hipnózis. talán ez lenne tanácsos? És van korhatár?
2010. dec. 30. 18:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltál előző életedben? TUDD MEG MOST! Küldd a REINKARNÁCIÓ szót a 1782-re és megtudhatod, mi volt az előző inkarnációd!
2010. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
xD jót nevettem, de komoly válaszok is érdekelnének :D
2010. dec. 30. 19:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pl. Spirituális Válasz Terápia.

Csak 1 kezelés 7ezer minimum,de ha ott vagy mást is megcsinál nem csak ezt.

2010. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Godolod,hogy talász valakit,aki erre komoly választ tud adni? A másv ilágról még senki nem jött vissza és senki nem állíthatja,hogy volt előző élete.

Találhatsz ugyan valakit,aki azt mondja,hogy hipnózissal megtudja mondani,hogy mi voltál előző életedben,de az csaló.

Sok pénzért mond valamit,de BIZONYÍTÉKOT nem tud adni semmire!

De ha sok pénzed van,és hinni akarsz benne,akkor menj.

2010. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van regressziós hipnózis, ahol a pszichoterapeuta vagy önjelőlt mágus vagy akármi, leűltet egy ágyra majd ha alkalmas vagy hipnózisra egyáltalán meginterjúvólja a tudatalattidat, még te mélyen relaxálsz. Majd ha felkelsz és nem vette szalagra azt mond amit akar.


Ha Te akarod ezt megcsinálni magadon. Először ezt ajánlom. Akkor egyik este amikor másnapra nincsen programod és nem zavarnak, elmeditálsz erről, vajon mi lehettem valaha stb, megpróbálod felidézni magadban a régi korokat és megpróbálod elképzelni magadat bennük, majd alszól egyet és talán előjön. Elő lehet segíteni ha valamelyik i-dosert meghallgatod, van rá speciális, ha nem találod meg akkor talán az lsd-s jó lesz.

2010. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem játék ez, gyerekek! Aki komoly tudója ezeknek a dolgoknak, nem végzi el a regressziós hipnózist, csak abban az esetben, ha testi vagy lelki betegséget kell meggyógyítani. Egyszerű kiváncsiság miatt ezt nem csinálják. Ne is akard tudni. Előző élet nem egy van, hanem nagyon sok. Sok-sok inkarnációt élünk meg, hosszú sorozatát különféle életeknek, és nem véletlen, hogy ezek rejtve maradnak előttünk. Ki tudja milyen lelkifurdalást kellene elviselnetek, ha háborúk közepette éltetek, öltetek, vagy fájdalmat okoztatok, stb... Nem kell tudnunk ezt. A lélek bennünk megszerezte a tapasztalatokat, tudatában van az előző életek tanulságainak, ez elég. Viszont fontos, hogy a következő inkarnációkra jó karmákat gyűjtsetek.
2010. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem spontán is a tudomásodra juthat. (Persze spontán=nem akarattal, tehát ez vagy jön, vagy nem!)

Eddig 3-4 olyan álmom volt, ami valamiért nagyon mélyen megmaradt bennem, és kifejezetten olyan érzésem volt, hogy az ott én vagyok és velem történik, előző korokból. Persze ezek "nem biztos" kategória (mert nem elismert, vagy nem közismert, mint pl. a hipnózis), mégis, úgy érzem, ezek korábbi életeim voltak. Ezekben az álmokban az a közös, hogy mintha kívülről látnám magamat vagy egy helyzetet.


A napokban pl. egy olyan álmom volt, hogy egy iskola-féle csoport tagja voltam, és a 30-40-ből kb. 3-4 lányt "behívtak" valamiféle szolgálatra. Valakik Oroszországból, ott egy vezető réteg, akikről fogalmunk sincs, kik és miért pont minket választottak. Nem tudtuk, pontosan hová, mit kell csinálni, de nagyon ajánlott volt nem ellenkezni, és kb. sérülteket ápolására saccoltunk, de az is lehet, hogy konyhai munka...stb. Nem tudtuk, mi a következménye, ha nemet mondanánk, de valami félelem tartott vissza. Igazságtalannak éreztem, miért pont én, ki tud pont rólam és miért nem XY neve szerepelt a listán... És akkor kiderült a hírekből (tévé vagy más csatornáról), hogy az orosz vezető réteg máshogy döntött, más irányba mennek, vagy visszahúzódtak, ez is olyan bizonytalan volt, és mégsem nekünk kell így menni.

Szóval ez az álom sem kizárt, hogy múltbéli dolog volt, bár ez nem annyira jelentősnek tűnik, hogy sokáig megjegyezném. Ebben az álomban is, igazából fogalmam sincs, mi történik körülöttem, mi miért van úgy, ahogy, csak a félelmet és bizonytalanságot érzem, és nem jut eszembe rá olyan szó álmomban, amit esetleg iskolában tanultunk róla, mert egy másik korból, egy másik szemszögből látom és akkor talán még nem is volt annak neve. Nem tudom, így érthetően írtam-e le. Pl. egy korábbi jelentősebb álmomban megálmodtam, ahogy deportálnak minket, és segítek fordítani, mivel tudtam akkor olaszul - abban csak a menetelést láttam és az érzés maradt meg, és őszintén: csak éberen merült fel bennem, hogy csak nem ez a menetelés jelenti a deportálást? (Ennek más az álom után néztem utána.) A másik ismertetőjele szerintem, hogyha az álomban múltbéli eseményt éltünk át: ha biztosan felismerünk egy személyt az álomban, aki a mostani életünkben is a rokonunk. Mert feltételezések szerint több közeli rokonunkkal több életen át rokonsági kapcsolatot választunk, a megoldandó kapcsolati feladatok miatt. (Ilyen volt a deportálós álom -ott a mostani anyám szintén anyám volt-, egy másikban anyu a lányom, de a másik, napokban álmodott nem volt ilyen, így ez nem feltétlenül múltbeli élet szerintem.)

2010. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha szerencsés vagy, nem kell szakember, és álmodban megjelennek részletek az előző életedből.

Nekem volt egy rendszeresen visszatérő álmom, h szőke katona vagyok. Olajzöld egyenruhám volt, a vállán sárga valami. El akartunk foglalni egy erődöt, és meg is ölték az előttünk lévők az őröket, de akk bentről ránktörtek.

Én beszaladtam egy folyosóra, elszakadva a többiektől, és egy nyitvahagyott vasszekrénybe bújtam, vlsz fegyverek voltak benne előtte. Kint lövöldözés, bele lőttek 1 sorozatot a szekrénybe, és 1 golyó súrolta a lábam, aztán csend lett, és akik életben maradtak, velem együtt kimenekültek.

Meg volt egy olyan álmom is, hogy lövészárokban állunk, és fagy van, lövöldözés. Aztán beszakadt a föld, és az utolsó pillanatban szaladok ki, de a mellettem lévő szőke katonát nem tudom kimenteni, pedig ő v.miért fontos nekem. Ez rendszeresen visszatérő álmom.

bocs az off-ért

2010. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja, azt még hozzáteszem, h egyszer pont ugyanott sérült meg a lábam, ahol a "golyó érte" 20/L
2010. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!