Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért álmodom azt, mostanság...

Miért álmodom azt, mostanság egyre sűrűbben, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mégcsak nemsokára leszek 16 éves, és nem igazán értem, hogy miért álmodom viszonylag sűrűn ilyeneket. Nincs barátom, szóval még csak azt sem lehet felhozni, hogy esetleg vele szeretnék majd egyszer gyereket. Kezdenek kiborítani ezek az álmok, mert mikor ilyet álmodok, reggelre sose tudom kialudni magamat az álmombani szülés, és szorongások miatt.
2010. dec. 29. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még teljesen nem azt jelenti. lehet hogy van egy új családtag valahol az utcában, a barátaidnál vagy valahol. Nézd meg esetleg az álmos könyvben hogy mit jelent, ne képzeld azt hogy terhes leszel -_-'
2010. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiatal lányok álmában: félsz a terhességtől, miközben fellángol az anyai ösztön is. Tudatalatt örülnél egy gyermeknek, de az eszed azt súgja, korai lenne még.

szülés

- Általában: ötletesség.

2010. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak üzenem, hogy egy szóval se mondtam azt hogy azt gondolom, hogy ettől terhes leszek. Attól hogy fiatal vagyok, még nem vagyok hülye!

Mellesleg, köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 29. 23:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a terhesség az álmunkban valami terv, gondolat, ötlet megszületése előtti állapotot jelenthet. Viszont, ahogy írtad, neked ez egy kellemetlen álom, és a szülés szorongással jár. Úgyhogy inkább arra tippelnék, amit a "terhes" és a "nehéz szülés" átvitt értelemben jelent. Talán van valami, ami terhet jelent neked, vagy egy döntés, amit nehéz meghoznod, vagy amitől félsz.
2010. dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem rossz kategória, az álomfejtéshez kellett volna írni, de nem gond.. Lehet valami olyat néztél a tv-ben, ahol terhes volt vki, vagy nemrég/nemsoká szült/szül az egyik rokonod, Én is álmodtam már ilyet.
2010. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valaki megírja az álmát az álomfejtőnek:

Tisztelt álomfejtő! Folyton azt álmodom, hogy terhes vagyok, azonban nekem a valóságban nem lehet gyermekem!


Álomfejtő válasza:

Tisztelt kérdező! Örömmel jelenthetem be, hogy márpedig önnek ezek szerint mégiscsak lehet gyermeke, gratulálok!


Kérdező válasza erre:

Tisztelt álomfejtő, én csakugyan nem lehetek terhes, mivel én férfi vagyok!!!

2010. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vágysz a kuksóra
2011. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!