Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyi egy szellem, szellemi...

Mennyi egy szellem, szellemi értéke?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy neked a házi szellemed, aki leveri a polcról a régi könyveket ezzel is ösztönözvén, hogy porold le. Illetve kitakarítja a lefolyót. De gondolok itt bármely kölcsönbeadható lízingelhető asztrál lényre aki itt lófrál, ahelyett hogy a gazdájának engedelmeskedne. Mennyi ezeknek a szellemi értékük.
2010. dec. 28. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mennyire erősek

mellesleg ez a "bármely kölcsönbeadható lízingelhető asztrál lényre aki itt lófrál, ahelyett hogy a gazdájának engedelmeskedne" eléggé erős

ők nem szolgák, hogy úgy ugráljanak ahogy mi fütyülünk

megkérhetjük őket, hogy segítsenek de ez amit írtál nagy csúnya

2010. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Az én szellemem (Bobby) úgy kitesz 200 000-et. Mindig távolt tartja a vendégeket a háztól és a suhanc kölkök is hullanak szép sorban. Szóval mióta a kis drágám megvan azóta nyugis az élet itt nálunk. Őt nem cserélném semmiért.


Az elődjével tényleg nehéz dolgom volt. Az egyetlen haszna az volt, hogy nyáron a jelenlététől volt klíma, de semmi több.


Egyébként Bobby-t Salvia nutans-sal csaltam a házhoz az az Kónya zsályával aminek az eszmei értéke kb. 250 000 Ft + az egyéb kellékek. De mivel az idézés értéke is romlik az évek múltával ezért most tartunk úgy 200 ezernél. Plusz a régi szellemért nem kaptam semmit, örültem, hogy megszabadultam tőle.

2010. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6,3
2012. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd fel a vaterára licitre, aztán majd meglátod.
2012. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden annyit ér amennyit megadnak érte szívem ;)
2013. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!