Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek, betudom ezzel a...

Szerintetek, betudom ezzel a módszerrel vonzani amit akarok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik. Én sok féle módszerben hiszek, és semmilyen természetfeletti dologtól nem zárkózok el.

Mostanában állandóan lerajzolom a kiszemelt fiút és magamat, különböző helyzetekben. Szerintetek ezzel betudom vonzani hogy ő is így érzzen irántam? De ha esetleg ti is tudtok valamilyen jó módszert, akkor szivesen meghallgatnám. Köszönöm a válaszokat :):)


2010. dec. 22. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mások gondolatát, érzelmét nem tudod befolyásolni. De lehet, hogy ezzel a módszerrel bevonzod az igaz szerelmet, de lehet, hogy nem azzal az illetővel. Légy nyitott.
2010. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bretso ***** válasza:

Ezzel nem tudod bevonzani, sem szerelmi kötéssel, sem ha birkanyálat itatsz vele. Ezek nem működnek. Amik működnek:

a) rabold el és kényszerítsd arra, hogy járjon veled, különben megölöd.

b) vedd le a ruhád előtte, térdelj le és kezdj el ütemesen dolgozni a kéjdorongján

c) (sok elkeseredett, unalmas, átlagember ezt használja, nem javaslom) Beszélgess vele, keltsd fel a figyelmét és utána ha megkedveltétek egymást mehet is a l'amour. (tényleg nem javaslom, az olyan egyéniségeknek mint TE ez biztos derogál)

2010. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én tudok egy jó módszert, és ráadásul nem természetfeletti sem. jelezd felé hogy kedeveled! lógj vele sokat, próbálj vele flörtölni, és ha ezek nem jönnek be, akkor vald be neki hogy mit érzel! ha ezek nem segítenek, akkor jöhet a bájital... :)
2010. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.2.válaszoló nem igazán értelek.
2010. dec. 22. 15:01
 5/11 anonim ***** válasza:
a feltett kérdésed alapján nem csodálom, ha nem érted a 2. válaszolót :-)
2010. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bretso ***** válasza:

Pusztán csak azt próbáltam kifejezni, hogy ez a módszer nem vezet sikerre. Ehelyett vázoltam három metódust amivel sikert érhetsz el. Elrabolod és kényszeríted, hogy járjon veled, ez nagyon egyszerű, bár a törvény lehet, hogy kifogásolja. Második az, hogy leszopod, ha nem b*zi tetszeni fog neki, bár kérdéses, hogy mennyire komoly kapcsolatra vezet. A harmadik lehetőség, amit emberek milliói alkalmaznak mindenféle ezomaszlag helyett, pedig az, hogy megismerkedsz vele és egymásba szerettek.


Remélem segítettem.

2010. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

bretso, ne fáradj, így sem érti...

neki az ezobaromság kell, mert az olyan édi :-)

2010. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bretso ***** válasza:
Hátha, a jó lelkem miatt írok :)
2010. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Ha nagyon erősen akarod, akkor talán sugárzol felé olyan jeleket, amivel magadra irányíthatod valamilyen szinten a figyelmét, de akkor talán inkább vizualizáld, mint rajzolt. Viszont mások érzelmeit ilyesmivel nem hiszem, hogy meg tudod változtatni.
2010. dec. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

próbáld meg, titok cimű könyv szerint nem lehetetlen.

Sokak pl.: arra esküsznek, hogyha nagyon akarnak valamit, akkor annyiszor leirják, mig el nem hiszik,hogy az a valami már az övéké, aztán megkapják.....

2010. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!