Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy ha unikorn...

Azt hallottam, hogy ha unikornis vérrel itatunk meg egy földönkívülit, akkor az emberi alakot tud felvenni. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Honnan szereznek unikornis vért?

Én azt hallottam, hogy nem léteznek unikornisok. Akkor most mégis igaziak?


2010. dec. 17. 22:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

12-26 01:19-hát igen ezt halálkomolyan gondoltam...nem,ezt humor kategóriába kellett volna rakni xD


amúgy meg a tarkón lévő szőr az nem számít hajnak tehát csak a fejéről rakhatsz a bájitalba így írja az ősi recept...

2010. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Hmm, majd megkérdem akkor a szellemi tanácsadómat Marikát, hogy mit csináljak.

Csak az a baj, hogy várnom kell, mert jelenleg nincs keret arra, hogy 10e forintot töltsek a telefonomra.

Ennyibe kerül egy hívás, de cserébe egy órán át beszélhetek.

Csak az a baj, hogy mindig elszúrom. Mindig olyan dolgot mondok a kagylóba, amit nem szeretnek a szellemek, így 15, vagy 30 perc után állandóan szétkapcsol. :/

2010. dec. 30. 22:51
 23/31 A kérdező kommentje:

Ohh, eszembe jutott valami!

Ha a borostát viszem el a fejéről, amit csipesszel kihúzok az jó?

Ha jó akkor is elég egy, vagy így többet kell?

2010. dec. 30. 22:54
 24/31 anonim ***** válasza:
ezt komolyan kérdezed? ugye nem!
2011. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

az original skinheadnek borostája sincs xD

és a receptben original skinhead áll :)

2011. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Már mért ne kérdeztem volna komolyan? ÉN NEM VAGYOK OLYAN MINT TI AKIK CSAK HÜLYÉSKEDNI JÁRTOK IDE! Ha nem hiszel az idegenekben meg az unikornisokban akkor NE GYERE IDE! Ez egy komoly fórum! Az ezotéria NEM CSAK EGY NAGY VICC!



:P

2011. jan. 7. 07:01
 27/31 anonim ***** válasza:
pontosan 15:57-es!!!!!!! mi itt komoly beszélgetéseket folytatunk, a bájitalnak tökéletesnek kell lennie különben orbitális környezeti problémák következhetnek be!!!!!!!ezt vésd az eszedbe
2011. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
ooohhh myyyyyyyyy goooooddddd ezek minnyá öszekotyvasztgatnak vmit s aztán felrobbantnak:S hool vaan bruce villis???????????
2011. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
De, igen kérdező, csak hülyéskedésből írsz. Ennyire fogyatékos ember, egész egyszerűen nem létezhet. Szóval itt buktál le! Szégyen vagy!
2011. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 andreandi válasza:
Az unikornis olyan, mint Jézus. Aki hisz benne, annak létezik.
2013. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!