Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy ha unikorn...

Azt hallottam, hogy ha unikornis vérrel itatunk meg egy földönkívülit, akkor az emberi alakot tud felvenni. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Honnan szereznek unikornis vért?

Én azt hallottam, hogy nem léteznek unikornisok. Akkor most mégis igaziak?


2010. dec. 17. 22:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

emberi alakot? Hááááát, nagyon kétlem.:D :D :D


Induljunk ki az unikornis legendákból:

-egyrészt szent állat, Jézus jelképe, tehát ha bárki kerülne kapcsolatba vele, arra áldás szállna, és inkább szentté válna, mint bűnös emberré.

-más legendák az élet őrének, igazi tiszta lénynek tartják: így legfeljebb feltámaszthatna, vagy meggyógyíthatna ufót

-az erők oltalmazójának is tekintik, tehát miért is változtatna bárkit emberré, aki kivágja az erdőket?

2010. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

ez igaz de a bájitalnak csak akkor lehet hatása ha keversz még az unikornis véréhez 1 dl békanyált,5 dkg kígyófület,10 dkg kiskutyafogat és végül 1 skinhead hajszálát asszem ennyi volna a recep és ha ezt megítatod 1 földön kívülivel és eléred bíztos sikert :D

egyébként unikornisokat mocsári lápok erdelyében találhatsz de nagyon ritka jószágok...

2010. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm!


A többiek meg mennyenek máshova hülyéskedni!

Az ezotéria egy komoly fórum, nem nektek való! :P XD

2010. dec. 18. 17:21
 14/31 anonim ***** válasza:

szívesen segítettem...

én hiszek az ilyen léyekben és mindig is hittem

2010. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Höhöhööh kérdezö :D
2010. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
nincsenek földönkívüliek,akkor neked mért is kell unikorni vér?XD..ha meg látsz véletlenül egy unikornist ,nehogy megöld a véréért,inkább vitezsd be a rendörségre és kapsz egy halom pénzt..de mért is akarod hogy az ürlényed ember legyen?XDXD
2010. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
Barby :) > skinhead hajszálát??? az ritkább mint az unikornis meg az ufó együttvéve...aztán meg odaírod ennek a félhülyének ,hogy Szívesen...XD lol
2010. dec. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:

egy----nincsenek ufők a Földön-tudtomal-, s ha volnának akkor sem azzal foglalkoznánk h emberré változtassuk őket



kettőő-----unikornist honnan a csudábúl szereznél???????????

2010. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Egy:

Vannak UFO-k a földön. Azonosítatlan repülő tárgyaknak hívjuk őket.

De amúgy földönkívüli is van.


Kettő:

Mondták, hogy vagy a Sötét Rengetegben, vagy mocsári lápok erdejében. Olyan nehéz ezt felfogni?


Amúgy tegnap lementem a szomszéd faluhoz a Sötét rengetegbe, és találtam is egyet, csak a kis sunyi észrevett, és gyorsan el is szaladt.

Már napok óta kerestem, és készültem feladni, de akkor hirtelen megpillantottam :D Legközelebb hozok valami célszerszámot is, amivel leteríthetem. Kár hogy elszalasztottam.

Esetleg valami ötlet, hogy hogyan lehet őket előcsalogatni?


Másik:

A skinhead tarkóján növő szőr az számít? Mert ugye gyakorlatilag haj, de elméletileg a skinheadnek csak a fején kell kopasznak lennie.

Elég ha az illető csak mentalitásában skinhead?

2010. dec. 28. 19:56
 20/31 anonim ***** válasza:
Jaj, skinhead xDDD Szerintem külsőre is skinheadnek kell lennie, mert csak akkor nehéz beszerezni a hajszálat :D
2010. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!