Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz, ha az...

Mit szólnátok ahhoz, ha az egész világon zombi apokalipszis lenne?

Figyelt kérdés

Például, vegyük most ezt az új sorozatot, a The Walking Dead-et!

Aki látta már az tudja miről van szó :)


2010. nov. 26. 13:36
1 2 3
 21/26 nemethhedi válasza:

Mindneki azt gondolja, hogy:jajj de jó lenne, kommandozás, lövöldözés, túlélőzés....

Személy szerint ha kialakulna én is imádnám de jobban belegondolva, látod, hogy mondjuk a legjobb barátod, vagy az anyukád zombivá változik nem a legkellemesebb élmény.

Nekem vegyes, 50-50%

2013. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Mercer válasza:
Én személy szerint, nem örülnék egy zombi apokalipszisnek.Persze ugyan úgy, mint az előző válaszolókat, engem is érdekelne, hogy milyen egy tűzoltóbaltával szétzúzni egy rodhadó, csoszogó dög fejét. Ha lennének zombik, akkor Walking Dead szerűeket tudnék elképzelni. Nekem special van egy részletesen kidolgozott terven, ha bármi történne.
2013. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Warren Scott válasza:
52%

Látom, kicsit régi már a topic, de nem tudtam megállni, hogy ne válaszoljak xD


Valaki felvetette a válaszolók között, hogy lenne-e gyakorlati haszna a zombi apokalipszis eljövetelének.


Szerintem lenne. Több is.


Egyrészt a túlélők életvitele letisztultabb lenne.

Gondolj csak arra, hogy hányan vagyunk, akik nap mint nap elvont dolgok miatt aggódnak, mint pl. hány óra hány percet mutatott a blokkoló óra a cégnél ahol dolgozik, vagy, hogy a valuta alapú hitelnek mekkora a kamata és a politika hogyan fogja a jövőt ezen keresztül befolyásolni?


Ugyan kit érdekelnének ilyen dolgok a zombik között?

Bizonyos mértékig a túlélők szabadabban élnének mint mi tesszük napjainkban.


Az emberi faj szempontjából, pedig előtérbe kerülnének a túléléshez közvetlenül szükséges képességek és szelektálódnának a haszontalan munkák is.


Egészen biztos hogy zombieland berkeiben kevés brókert vagy reklámszakembert és biztosítási ügynököt látnál.


Az emberi kötelékek is felértékelődnének, az igaz barátok felbecsülhetetlen értékké válnának.


Persze tömegével vesznének oda az emberek "jók" és "rosszak" válogatás nélkül, de az általam felvázolt dolgok az elkerülhetetlen kezdetek utáni túlélőkre vonatkoznak.


Amilyen mákom van, az elsők között lennék aki elzombisodik, de a gondolat érdekes, mert a jó zombis történetek soha nem a zombikról szólnak, hanem a túlélőkről, ahol a zombik megjelenése csak az életetvitelt formáló körülmény.

2014. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Ahogy látom kicsit én is elkéstem a válasszal de azért megírom.

Én nem feltétlenül szeretném hogy legyen zombi apokalipszis de ha lenne akkor élnék benne és próbálnám túlélni a lehető legjobb módon hogy barátok/családtagok is túlélnék. De ami azt illeti szerintem most a világnak jól jönne egy zombi apokalipszis hogy mért :

Tehát kezdjük azzal hogyha nem a zombikkal harcolnánk akkor egymás ellen mint emberek gondoljunk csak Afganisztánra és a mai helyzetekre Oroszország Ukrajna stb. a lényeg hogy előbb-utóbb biztos lenne valami nagyobb fegyveres konfliktus amiből komolyabb fegyveres konfliktus lehet akár a 3.világháború és ha belegondolunk a világ háború során akár a legutolsó számítógépig minden el lenne pusztítva amíg egy zombi apokalipszis során csak embereket vesztenénk el a tudományt tulajdonképpen nem és egy bő 10/15 év alatt lazán visszatudna állni minden a régi kerék vágásba. Ezek mellet gondoljunk csak a magyar-cigány problémákra a sok-rasszista miatt mind két oldalon és egyesnek néhány megközelítés felől igazuk is van és már elég sok ilyen típusú gyilkosság történt rasszizmusból. Egy zombi apokalipszis ezt megoldaná. (Ezt nem tudtam teljesen kifejteni)

Második ok: Habár még én is fiatalnak számítok de én is látom hogy a mai fiatalság finoman szólva Magyarországon elég gáz vagy nem is tudom mivel fejezem ki magam puhányok vagy ilyesmi egy zombi apokalipszis meg emberrelné őket .

Így hirtelenjébe ennyi jutott eszembe talán még írok.

2014. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

A túlnépesedési problémát is megoldaná és a környezetszennyezést is az ózon pajzs károsítását stb.

Csak annyi hogy legyen meg az ellenszer - remélem értitek mire gondolok

2014. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Szerintem:


Megszűnne a bűnözés egy része gyilkolás meg ilyesmi továbbra is biztos lenne pl gyilkolás de maffiák drogdílerek ilyesmik nem lennének.


Ráadásul igen az emberek elpuhányultak egy zombi apokalipszist biztos jó sokan túl élnének és meg is lennének emberelve a túlélők.

2014. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!