Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz, ha az...

Mit szólnátok ahhoz, ha az egész világon zombi apokalipszis lenne?

Figyelt kérdés

Például, vegyük most ezt az új sorozatot, a The Walking Dead-et!

Aki látta már az tudja miről van szó :)


2010. nov. 26. 13:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
TÖKJÓ LENNE!!! :D Én személy szerint imádnám. Mióta az eszemet tudom visszatérő zombis álmaim vannak, és a kedvenceim a zombis filmek, játékok, könyvek (bár azokból kevés van).
2010. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Basszus, hát tényleg elég jó lenne "agyatlan" zombik elől menekülni meg elnézni, hogy a jóbarátok, családtagok miként válnak azzá.... Én nem szeretnék spec. zombiland-ot, köszi! :)( De aki igen, írhatna logikus érveket)
2010. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Ha úgy nézzük most is az van. Agyatlan zombik rohangálnak mindenhol :D csak annyi a különbség, hogy ezek nem agyat esznek hanem zöldséget mert 40kg-san fogyókúrázni akarnak ;)
2010. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Miért, most még nincs? Elnézve ezt az oldalt azt hittem már elkezdődött, annyi agyatlan zombi van itt...
2010. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Nekem mindegy milyen, csak egy apokalipszis jöjjön végre.
2010. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
Hogy mit szólnák hozzá, király lenne már azért is mert akkor elmehetnék a szomszédba ahol fegyver tár van és akkor kedvemre lövöldözhetném a zombi matek tanáromat aki ma 2-adott a dolgozatomra, és elrontotta az átlagomat az a rohadt minusz jel véget !!!Szét szed az ideg!!!!..::::: Persze ne néztetek bolondnak , csap pikkel rám a matektanár, ha kérdezek tőle valamit kinevet vagy a fejét fogja hogy én hülye vagyok, de ha egyszer el sem magyarázza akkor, hogyan csináljam meg. Valakinek el kellet mondanom bocsi, amúgy jó lett az eredményem mert ki jött az ellenőrzésben a megoldás de azt ő nem fogatta el!.
2010. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Logikus érvek? Hát, ki lehetne engedni a feszkót. :D

Szétzúzni bármit és bárkit aki zombi lett. Lehetne izgalmasan kommandózni az utcákon, kiégett autóroncsok között, elkötni egy motort, benzint lopni bele, betörni pár boltba felszerelésekért... ehhez csomó adottságot is fel kell használni, pl. tájékozódás, és lövészet, amiket imádok. Összefogni 1-2 túlélővel, vagy megpróbálni megmenteni akiket szeretek és velük kommandózni. Képzelj el egy hatalmas zúzást a legjobb haverokkal!!! :D

2010. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

ja és hogy ha olyan zombik lennének mint a Holtak Napjába (2008), hogy sprintelnek benne, akkor bizony baj van! :D

ja meg ha megharapnak :)

2010. nov. 26. 16:37
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is izgi lenne, bár én inkább a Pillangóföld támadását kérném Zombi Apokalipszis helyett xd
2010. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem örülnék neki, de kezdetben biztos jót mulatva lecsapnék pár járkáló dögöt és megpróbálnám élvezni a dolgot, míg meg nem esznek..

Közben talán egy sör is bele férne a Whinchesterben.

2010. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!