Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz, ha az...

Mit szólnátok ahhoz, ha az egész világon zombi apokalipszis lenne?

Figyelt kérdés

Például, vegyük most ezt az új sorozatot, a The Walking Dead-et!

Aki látta már az tudja miről van szó :)


2010. nov. 26. 13:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

nézd meg nagyon jo zombis!

http://www.youtube.com/watch?v=7ydmmPjW0RQ

2010. nov. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
ha lenne egy baseball ütőm és lenne gyógyszer rá (mármint úgyértem, hogy miután megharptak egy ideig nem változol át, és akkoir a gyógyszerrel tulajdonképpen fertőtlenítenék a sebet aztán bekötik), csak néhány zombi tudna futni, és segg hülyék lennének (pl.: eszközhasználat fogalmáról távolról sem hallottak) és velem lennének a legjobb haverjaim akkor faszályos lenne.
2011. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Amiket tennék:

1. Fegyvert szerezni(lehetőleg lőfegyvert és töltényt is)

2.Kaját szerezni stb.+ egy kocsit is

3.Eljutni egy biztonságos helyre

4.Megtudni ki miatt történt ez az egész és kinyírni

2011. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Am már van zombi apokalipszis(Facebook zombik) xD
2011. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

Először is, egy mai értelemben vett, modern zombi apokalipszishez kell egy elég durcán mutálódott vírus. Ami a média és tudomány által is legvalószínűbb az a veszettség vírus. de ennek a vírusnak a lappangási ideje 1 hónaptól fél évig is elnyúlhat, ami lássuk be, nem egy olyan tipikus zombi apokalipszis feelingű vírus lesz, kivéve ha mutálódik, "agresszívabbá" válik, akkor lehetséges. Ha fokozni akarjuk a dolgot, bizonyos genetikai tulajdonságokat kell, hogy átvegyen az ebola vírustól, így kész is a receptje egy meggyőző 28 nappal később típusú zombi vírusnak ahol minden fertőzött emberke vért okádik minden szegletéből. De nem kell biológusnak, vagy virológusnak lenni hozzá, hogy rájöjjünk arra, hogy elég hozzá egy jó kis C vitamin hiány is, azaz skorbut. Ha a régi típusú zombikra gondolsz, akkor azt csak voodoo segítségével érheted el (kiegészítésként írom, hogy nem kell ítélezni a voodoo fölött, a zombifikáció egy elég kis szegmensét fedi a voodoo-nak, nem feketemágia vagy hasonló badarság az a vallás). nah elsőre ennyi, gondoltam tájékoztatlak nagyjából a dolgokról, esélyekről, hogy ne nagyon bízd el magad :D

Másodszor pedig, hogy mit tennék? Felfegyverkeznék lopnék egy autót meg kaját és folyamatosan mozgásban lennék, mert ha logikusan gondolkodsz, nem szabad megállni egy helyen, úgy csak körbe kerítenek, és vagy éhen, vagy szomjan halsz kimerült készleteid miatt, vagy zombi leszel te is. Ezért kell folyamatosan mozgásban lenni. Így feltöltheted készleteid, nem kerítenek körbe egy idő után, és legalább világot látsz. Remélem segítettem :D

2012. febr. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 psboy válasza:
kinyirnám az egészet 1-2 vákumbombával!:-D
2012. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Én szereznék egy buszt átalakitanám hegesztenék az oldalára kazánlemezeket elejére háromszög alakú gallytörőt

aztán tulélőket keresnék utána go keszthely vadászbolt felszerelkezni interspár lidl :D poénból lerakni a bank kártyám a pénztárhoz XD csak akkor van baj ha lennének ilyen prototype féle hunterek na az ciki lenne :D

keresnék egy házat betonkeritéssel körbevéve nagy odvarral körbe kameráznám az lenne a safe house :D

2012. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Elhúznák a városokból, majd a semmi közepén építenék ( kőből meg fából) menedékhelyet. De ha bele gondoltok, így is ugyanannyi esélyed van a túlélésre mintha mindig mozognál. Pl. mész egy zombikkal teli utcán a kocsival és hirtelen lerobbansz.. Na?
2012. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki. Bírom az zombi darabolást, de csak a játékokban. Ha nem lenne senkim akkor elsőként mennék be 2 AK47-esel és egy láncfűrésszel közéjük, de végignézni ahogy akárki akit ismertünk egy agyatlan zombivá változva kéz nélkül meg akarja enni a szeretteinket. Nem vágyom rá. Aki pedig erre vágyik, vegyen valami zombis játékot (a mai technológiával olyan mint a valóság szinte) és élje ki benne.
2012. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Én személy szerint, naggyon szeretnék átélni egy zombi apokalipszist, bár szerintem nem csak én, viszont ha az lenne, egy idő után már az ellenkezőjét kivánnánk...:D Szóval, télleg jó lenne, gyilkolászni a zombikat, meg gyüjtögetni,rabolni stb.. viszont, ha egyszer szembe jön mondjuk az egyik szereted, vagy haverod, azért az nem olyan kellemes, de ettől eltekintve szerintem nagyon jó lenne:D én mindig is imádtam a zombis filmeket, személyes kedvencem a Kaptár, sorozatból pedig a Walking Dead :)
2013. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!