Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? (Nem álom. )

Ez mit jelenthet? (Nem álom. )

Figyelt kérdés

A macskámat beengedtem az előszobámba, mert kint szakadt az eső. És ekkor olyan dolog történt, ami még nem fordult elő: elkezdett nyávogni, és "szúrosan" a szemembe nézett. Megpróbáltam megsimogatni, de arrébszaladt. Eddig mindig engedte, hogy megsimogassam, de most valamiért nem. Tovább nyávogott, és nagyon furcsán nézett rám, mintha szellemet látna. Megpróbáltam megint megsimogatni, ekkor kiszaladt a véletlenül résre nyitva hagyott ajtón, végigrohant a kerten, ki az utcára. Ilyet se csinált még, hogy "így" kirohanjon.


Szerintetek ezt miért csinálta? Mit jelenthet?


2010. nov. 22. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiú mecsek? Általában azok szoktak így bekattanni esténként. Fel vannak pörögve, vadászhatnékuk van. Aztán lehet, hogy lány macskák is csinálnak ilyet.
2010. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem mecsek... macsek. :)
2010. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
B.nőm mcskája is ilyen.Ő felborzolja a szőrét,nyávog és sunyin,de vérszomjas szemekkel néz-ilyen ha játszik:)
2010. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már megfordult a fejemben,hogy az állatok(kutya,macska)néha láthatnak,helyettünk,mellettünk,vagy rajtunk valamit,amit mi nem érzékelünk.Például szellemet.Velem például kétszer előfordult,hogy saját kutyánk nem ismert fel,aki pedig minden nap látott,de akkor úgy akartak rám támadni,mint egy idegenre.
2010. nov. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!