Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet?

Rolland994 kérdése:

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok..Egyik ismerosomnek anyukaja hirtelen Isten hivo lett..Elkezdett jarni templomba stb aszondja ,hogy tud gyogyitani lassa Istent, sot meg beszel is vele..Meg ha ranez 1 gyerekre akkor mar tudja hogy o milyen..Nem ertem mi lehet.Szerintetek?

Es bocsi a helyesirasert...:)


2010. nov. 21. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Lehet hogy hirtelen nagy tudás került a hatalmába, de lehet hogy csak megőrült bár az utóbbi valószínűtlenebb.
2010. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet :) most hallotam hogy meg zarandok utra is megy..omg
2010. nov. 21. 19:38
 3/3 rondakutya válasza:
A megőrült logikusnak tűnik. A logikus meg általában igaz is szokott lenni. Valószínüleg valami enyhe őrület lehet. Ha nem közveszélyes és nem okoz kárt vele rá kell hagyni. Csak gyerekek közelébe nem szabad engedni, ne terjessze már a hülyeséget :)
2010. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!