Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy én...

Honnan tudhatom, hogy én vagyok a Kiválasztott?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 20:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
hogy otthon nincs kanál
2010. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%
Onnan hogy nem teszel föl idióta kérdéseket gyk-n, és nem felejted el bevenni a gyógyszereid.
2010. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
Csak figyeld a hangokat, majd ők megmondják.
2010. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
"hogy otthon nincs kanál" bazz:D ment a zöld kéz:P
2010. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

ha az a kiválasztott lennél, "aki" már egyszer eljött, akkor azt egészen kisgyermek korodban tapasztaltad volna már...sőt kételyeid sem lennének, mert tudnád, hogy te vagy az...hiszen a kiválasztott mentálisan elég patent, vagyis tudnia kéne, hogy ő az. :)

Amúgy ez elég relatív...mert mindenki kiválasztott...mivel mindenkinek megvan a lehetősége arra, hogy kiterjessze elméje igaz hatalmát, így olyan dolgokra válva képessé, amit ma varázslatnak, vagy boszorkányságnak neveznek, vagy szimplán hülyének azt az embert, aki belemélyed e dolgok valóságába. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Mire gondolsz pontosan? Mit értesz az alatt, hogy "18 éves kori betöltekezés"?

A 18 éves kor nem számít semmilyen misztikus szempontból; legalábbis nem tudok róla, hogy számítana. Magyarországon, és Európa néhány országában számít politikai-jogi szempontból, de a Képességeknek ehhez semmi köze.

Képességeid lehetnek már egészen kis korodtól, vagy kifejlesztheted őket, gyakorlatilag bármikor. De olyan nincs, hogy magától egyszercsak megjelenik egy képesség, csak azért mert betöltesz egy bizonyos kort.

Vannak persze fontos életkorok, ilyen a 30-33 év közötti Összegzés Időszaka, és az az év, amikor eléred a lelki érettséged korát (ez egyénenként változó, 27 és 35 év között). De ezek az életkorok nem a képességek megjelenéséről szólnak, illetve nem így, ahoyg te kérdezed.

Mindemellett, ha vannak is képességeid, akkor sem gondolnám, hogy te vagy "A" Kiválasztott. Kiválasztott volt például Jézus, Gandhi, Zoroaszter, szerintem Teréz anya is... Ezek az emberek gyerekkoruk óta érezték az elhivatottságot.

remélem sikerült segítenem.

Szép napot neked!

ParlanDo

2010. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Utolsó két bejegyzésre ment a piros kéz...

a többi jó! csak szórakozásból irtam ki a kérdést, meg mert unatkoztam. ja és tudok hejesen irni,csak direkt irtam úgy,mert az murisabb....

2010. nov. 15. 14:19
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha kiválasztott lennél akkor nem kérdeznéd ezt. Sokkal inkább azt, hogy miért engem választottak ki.
2010. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
hahahaha húúúúúúúúúúhaaa mekkora viccc, hogy eggyesek ilyen baromságokkal hülyíti a népet. Szánalmas vagy! tudod? Ha unatkozol, akkor nem itt kell megmutatnod, hogy mekkora gyökérvagy!!!!!!!!
2012. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!