Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek történik valami...

Szerintetek történik valami 2012-ben?

Figyelt kérdés

Igazából engem hidegen hagynak a világvége elméletek, nem hiszek abban, hogy három év múlva eljön a Végítélet, a pusztulás és miegyéb, de a minap elgondolkodtam azon, hogy vajon mi történne, ha valóban történne valami?

Talán valami jó, ami megváltoztatja a világot..


2010. nov. 10. 20:03
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Én olvastam egy olyan cikket a neten, hogy állítólag rosszak voltak a számítási eredmények, ennek következtében pedig kb 50-100 évvel későbbre teszi a maja naptár az apokalipszist. Alapból nem hiszek az egészben, mert már 2000-re és 70-es évekre is jósoltak világvégét.
2010. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Már hivatalosan is be lett jelentve hogy világvége nem lesz. Nem hiszem hogy lenne bármi is, max eljönnek a plejádok és ingyen cukorkát osztogatnak, vagy mit tudom én... :D
2010. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Hallani az apokalipszis lovasainak dobogását?
2010. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19 éves leszek. (Május 9-én.) :D
2010. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem biztos, hogy NEM lesz világvége.


Az én elméletem szerint a Plejádok "meglátogatnak" minket.

2010. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ha minden jól megy, kézhez kapom a diplomámat :)
2010. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
a maja naptár 50-100 évvel későbbre teszi az apokalipszist?? nem teszi sehova, a maja naptárnak semmi köze nincs és soha nem is volt semmi köze semmilyen világvégéhez. egyszerűen csak véget ér, ugyanúgy, ahogy a mi naptáraink szoktak december 31-én. mégse szoktam látni dec 31-én pánikba esett embereket, akik a világvégét várják. ilyenkor mindenki bulizik, petárdázik, tűzijátékozik, berúg, hány fekszik és másnap reggel örül az újévnek. a maják is ugyanezt tették volna a naptáruk végén, csak nem jutottak el odáig.
2010. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

FIGYELEM FIGYELEM!A VILÁGVÉGE 2012-BEN IS ELMARAD TECHNIKAI OKOK MIATT!MEGÉRTÉSETEKET ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK

A TEREMTŐ

2010. nov. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

tovább nől a magyar munkanélküliség 2011hez képest, de még mindig elmarad a 2013-ashoz képest, amikor még tovább menetel fölfelé, közben ahogy az kell, a gazdaság nem esik, hanem zuhan.


jó nem hiszem hogy történni fog, világvége végképp, pedig lehet jobb lenne.

2010. nov. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

Szerintem nézzétek meg a Zeitgeist című film első részét,az

sok mindent megmagyaráz, például amikor Jézus azt mondja :

"Én veletek leszek az idők végezetéig" azt nem úgy kell érteni hogy a világ végéig hanem egy korszak végéig.Azt is mondja hogy amikor eljön a világvége akkor kövessétek azt az embert aki egy edény vízzel a házba megy ,ez az egész egy jelkép azt jelenti hogy 2012-n a Vízöntő korszakába lépünk!

2010. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!