Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek történik valami...

Szerintetek történik valami 2012-ben?

Figyelt kérdés

Igazából engem hidegen hagynak a világvége elméletek, nem hiszek abban, hogy három év múlva eljön a Végítélet, a pusztulás és miegyéb, de a minap elgondolkodtam azon, hogy vajon mi történne, ha valóban történne valami?

Talán valami jó, ami megváltoztatja a világot..


2010. nov. 10. 20:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Én nemhiszem. De nemlehet tudni. Lehet hogy már holnap eljön. Ezt pontosan nem lehet tudni.
2010. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Ja. Akkor megyek pl. angolból nyelvvizsgázni. Meg gondolom lesz sok buli. Meg suli.
2010. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy tortenik, akkor leszek 10 .es es betoltom a 16 evet es sokat fogok bulizni es pasizni, meg tanulni, es kielvezem az eletem minden percet
2010. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
45%
Én nem hinném. Nem hiszek benne (sem a világvégében, sem másban), mégis biztos vagyok benne, hogy lesz bennem egy adag para december végén és valószínűleg nem leszek vele egyedül. Az ismeretségi körömből a legtöbben nem hisznek benne, de mégis benne lesz a levegőben.
2010. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
Hát figyelj... Krisztusi korba lépek akkor. Szerinted???
2010. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Olimpia lesz.
2010. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
betöltöm a 17et :D
2010. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
igen, meglátogatnak minket a plejádok, és fényt és szeretetet hoznak a földre.
2010. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

Ha természet részéről nézzük a dolgokat akkor már december elött pár hónappal szerintem már lehet tudni hogy lesz valami..


Ha vallási szempontból nézzük akkor erőteljesen biztos hogy történni fog valami amire a legtöbb ember nem számít.


Ha az emberi állatságot nézzük...akkor viszont nagy esély van rá hogy világ vége lesz! Gondolok itt az atombombára és még más fegyverekre amiről talán nem is tudnak az emberek


Maja naptárról is megoszlik a vélemény..valaki azt mondja hogy világ vége lesz, valaki meg azt mondja hogy új év kezdődik..


Hogy én mit gondolok?! Nagyobb az esélye annak hogy most lesz a világ vége mint amikor 2000-re mondták. Több szemszögből is lehet nézni a dolgokat, nem csak egyből.

2010. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Persze, 20 éves leszek.
2010. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!