Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent ha almomban mindig...

Mit jelent ha almomban mindig nagyon nagyon szep vagyok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Legalább álmodban, höhö
2010. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az igazat megvallva a "valo vilagban" is nagyon szep vagyok,de az almaimban egyszeruen gyonyoru. es nem tudom mit jelenthet....
2010. nov. 8. 11:31
 3/8 anonim válasza:
azt h egoista vagy..XDXD
2010. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát azt jelenti hogy álmodba nagyon-de nagyon szép vagy gyönyörű szép :) grt nagyon szép vagy !
2010. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszi...
2010. nov. 8. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki. Vagy nagyon kiegyensúlyozott vagy, vagy pedig gyönyörű a lelked.

A 3. alternatíva, pedig, hogy lehet magadat nem tartod elég szépnek pedig vágysz rá. Esetleg keveset hallottad kiskorodba/kisebb korodban azt, hogy szép vagy pedig nagyon igényelted volna.

2010. nov. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt hogy mindig arra gondolsz alvás előtt hogy milyen lenne ha szép lennél(de az is lehet hogy szép vagy)!
2010. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tükörben látod, akkor halált jelent. Ha csak érzed hogy szép vagy, akkor szexuális vágyat. Ha pedig mások mondják, akkor azt jelenti, hogy veseproblémáid vannak, sűrgősen menj el orvoshoz.
2010. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!