Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valkusz M. is bizonyítottnak...

Valkusz M. is bizonyítottnak látja a laposföld elméletet. Van valami új bizonyíték rá?

Figyelt kérdés

tegnap 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Arra van bizonyíték, hogy Valkusz M. sem fog doktorálni agysebészetből, bárki is legyen az a Valkusz M.
tegnap 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pumber89 ***** válasza:
100%

Új?

Én még régi bizonyítékokat sem láttam.

tegnap 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
34%

Valkusz Majom, mint tudományos referencia:

[link]

Az X-faktor válogatója köztudottan egy IQ-bajnokság előestéje.

tegnap 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tovabbra is azt mondom

A: expedíció

B: űrhajó

10-10 v 5-5 lapos és geoid hívő

Élő adásban minden streaming szolgáltatón (yt, tiktok, steam, teich…stb) és tvben. Cnn pl.

És elméletből elméletben tény lehetne.

tegnap 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
52%
A "laposföldhívő" társaság egy létező szabadkőműves egyesület. A jelenlegi globalizmus(gender, migráció,nemzetiségek eltörlése..) ellen harcoló egyesület, melyet a közmédiát 97%-ban uraló globalisták tesznek a közember számára nevetségessé a lapos jelzővel, s az általuk kitalált mese és vicckategóriás teóriákkal. A mai napig bárki, csak ha felhozza a témát, rögtön közellenséggé teszik, amiért nyiltan szembeszáll a világot háborúba, pusztulásba sodró globalisták ellen! S amiért fel akarja nyitni az emberek szemét, hogy semmi sem az aminek látszik, az átverés világméretű, a bárányokat beterelik a vágóhídra, s önként dugják fejüket a hurokba!
tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

5. Kicsit keverednek a dolgok szerintem.

Vannak olyan csoportok, közösségi oldalakon is, ahol csak gúnyból figurázzák ki a laposföldes eszméket, egyfajta "ki tud nagyobb hülyeséget irkálni" alapon. Vak is látja, hogy nem gondolják komolyan, csak szívatás.

Viszont én videón is láttam valamelyik angliai laposföldes konferenciát, az egyik fő celebritással, amelyik szinte világszinten ismert ezekről az agysérült nézeteiről (nem jegyeztem meg a nevét és nem turkálok most utána).

Ezek teljesen komolyan gondolják és ott aztán nagyon durva dolgok hangzottak el, tényleg ami már laikus számára is nyilvánvaló, hogy kóros üldözési mániás esetek.

Amiről te beszélsz, teljes ellentmondás.

Titkos társaság? Akkor ki bántja őket, ha nem is lehet tudni róluk.

Ha a globalizmus ellen küzdenek, akkor miért nem találnak maguknak egy normális nevet, ami tisztelhető esetleg? Minek röhögtetnék ki magukat?

Mellesleg én még soha nem láttam olyat, hogy valaki globalista eszméket hangoztat és a média kigúnyolja: "ez laposföldes".

A média a laposföldes laposföldesekről szokott néha riportot vagy cikket közölni, ahol csupán tárgyilagosan elhangzanak dolgok és az már önmagában is szánalmat kelt, elnéző mosolyt.

A laposföldeseket nem kell külön lejáratni, önmagukat járatják le.

tegnap 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

6


"Viszont én videón is láttam valamelyik angliai laposföldes konferenciát, az egyik fő celebritással"


Globalizmus pártkatonái csinálják ezeket, lejáratás céljából, azvő agyszüleményük az általad említett teória! Ily módon biztosítják be saját hatalmukat, s megkérdőjelezhetetlenségüket az emberiség felett(másnak ne higyjetek, csak nekünk). Az egyesület régi gyökerekkel és nagy nevekkel (Newton, Teller, Hoffbauer..)

Az emberek felvilágosításával próbálják elkerülni az emberiség csúfos bukását (tették ezt már többször sikeresen a történelem során), amit a globalisták terv szerint véghez kívánnak vinni, egyetlen kiválasztott kis csoport érdekei alapján.

Jelenleg is ez folyik, a terv a Bibliába le van írva, csak véghez kell vinni, be kell teljesíteni! Amíg a Templom-hegy helyzete nem rendeződik a lejáratás és az agresszió folytatódik.

ma 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!