Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez miért van? Többi lent!

Ez miért van? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt régen egy nagy szerelmem. Sokáig nem gondoltam rá egyáltalán. Már mindketten házasok vagyunk azóta. Egyszer csak vele álmodtam egy éjjel..kb 1 éve..azóta nem tudom kiverni a fejemből. Hatalmas szerelem volt a miénk. Szülei hatására mentünk szét mert már nem bírtam őket elviselni. De ez lényegtelen is. És amióta gondolok rá olyan sokszor osszefutok vele..pedig olyan messze lakunk egymástól..egyszer betevedt a munkahelyemre, és csak meredten nézett rám mint aki szellemet lát...és másodszor is pont ugyanígy volt mikor összefutottunk. Nem tudom mit gondoljak én nem értek ehhez a témához de ez egy jel esetleg hogy nekünk meg van dolgunk együtt? Részben hiszek ezekben a dolgokban csak nem értek a témához. Érdemleges hozzászólásokat megköszönném ☺️
ma 14:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!