Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek a cigányok látják...

Szerintetek a cigányok látják a szellemeket?

Figyelt kérdés

szept. 3. 09:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
Nekem cigány munkatársam volt akiről mondták a többiek ahogy oda mentem dolgozni, hogy jósol és nagyon pontosan csinálja. Nem hiszek ilyesmikben, de kíváncsiságból megkérdeztem, hogy jósolna-e egy kicsit és mondta, hogy nem mert a szellemek nem hagyják békén, állandóan üzeni akarnak a klienseknek. Nagy nehezen egyszer rászedtem és olyasmit mondott el nekem a múltamból amiről senki sem tudott a munkahelyen mert nem tartozik rájuk, nem dicsekedem vele bár nem szégyen. Azt is hozzátette hogyha a párommal maradok akiről szintén nem tudott akkor kisfiút szülök neki, de ha elhagyom akkor más férfinak kettőt, egy kislány és kisfiút. Rajtam fog múlni mert lesz döntésjogom és ha a párom mellett tartok ki más férfi már nem fog képbe jönni. Együtt vagyunk már 10 éve és amit mondott be is vált.
szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
42%

Az én nagymamám azt mesélte el egyszer, hogy amikor meghalt az apukája a fronton éjjelénként visszajárt hozzá és dédikémhez. Hiába kérte, hogy többet ne jöjjön akkor is érezte a jelenlétét.


Sokszor zörgött, hogy tudasson magáról, vagy hideg fuvallatot éreztek.


Mivel nem hallgatott a szóra így elment valamilyen roma jósnőhöz és azt mesélte nagyi, hogy kijött a házból és szólt nekik, hogy menjenek be mert a férje már várja.


Azt mondta neki rajta keresztül, hogy sajnálja, hogy kísértette őket, de nem tudott elbúcsúzni tőlük, nem hallották mit szeretett volna mondani. Többé nem járt hozzájuk, megnyugodott mert el tudott búcsúzni.


Ha nagyi hazudott én is hazudok, de nem hiszem el, hogy kamuzott volna ilyen dologgal kapcsolatban.

szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Grimfox ***** válasza:
0%
Nem hinném, hogy jobban látnák, mint bárki más ember. Esetleg jobban hisznek bennük, és jobban félnek tőlük, mert a hagyományaik között eléggé élnek még a régi kultúrájuk emlékei. Jóslás, boszorkányság, átkok, és kötések, halottidézés, és halottak látása, stb. Nagyobb részük hisz valamennyire ezekben, mint a körülöttük élő más népek tagjai.
szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem elég nagy extrém büntetés nekik és extra rossz karma hogy cigányok lettek?

Egy percig nem akarnék úgy élni.

(Meg a magyar népnek is amiért PONT itt vannak ennyien)


Még a szellemeket is lássák?

szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudok kb semmit a cigányokról, de logikai alapon ez úgy működhet, hogy mivel az ő kultúrájukban nem tekintik netto elmebajnak a természetfeletti jelenségeket, így nem magyarázzák be a gyereknek kiskorától kezdve, hogy amit csak ő lát, az nem is létezik. Így nem nyomja el magában ennek az érzékelésnek a képességét és felnőttkorában is megmarad. És hát alapból természetközelibb népek.

Egyébként az tény hogy a gyerekeknek még aktívabbak az ilyen jellegű képességeik.

szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
A rák egye ki a lelked mantra vajon szelleműzésre szolgál akkor?
szept. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

16


Aki nem ad pénzt, annak az elűzésére szolgál.

szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ezt többen is így gondoljak, hogy a cigányoknak köze van az alvilaghoz, meg hasonlók, ott van pl a cigánykártya, cigány átkok, van egy régebbi film, amiben magyarul beszélő cigány átkozta el az amerikai csajt és az bizony működött…. (Nem sült le a képemrol a bor, hogy Amerikában magyarul beszéltetik a cigányt🤦‍♀️)


Szóval lehet ebben valami, többen is így gondoljak

szept. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Senior Séf ***** válasza:
37%
Nem. Minden házban van falinaptár. Ha a szellem meglátja, hogy 2024-et írunk, sikítva menekül vissza a középkorba. Neked is ott a helyed.
szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban meglepne, ha a munkahelyüket látnák belülről
szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!