Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek a cigányok látják...

Szerintetek a cigányok látják a szellemeket?

Figyelt kérdés

szept. 3. 09:51
1 2
 1/20 anonim válasza:
80%
Az olcsó szintetikus drogoktól te is látnád.
szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy csak a következő segélyt.
szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Az éjjeli műszakosok biztosan. 😂
szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Ne cigányozz... Engem azért rúgtak ki a munkahelyről, mert egyszer kicsúszott a számon 😄
szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Naja! Mikor levetkőzik az asszony!
szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
10%

Szerintem látják az embert, amelyik egy monitor előtt magányosan gubbasztva, kitalált kérdésekkel hányja tele ezt az értékes felületet.

Megvannak nekik az eszközeik arra is, hogy távirányított átkokat szórjanak, ilyen esetekben.

Rákokkal is kommunikálnak (mivel a rák eszi ki a másik belét, ezért hasznos segítő).

szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Van hitem, de ez így romákra általánosítva humor kategóriába volna való.
szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Félre értetek...

Azaz igazság hogy ők sokkal jobban hajlamosak az ezoterikus dolgokra, pl ott a cigány kártya, sok boszorkány van aki úgyszintén cigány származású, és rosszabb rétegnek a káromkodás az nettó átkozás, ezért kérdeztem.

Kukturajukban is igencsak jelen van, és félnek is sokszor a szellemektől, van egy cigány munkatarsam aki azt mondja hogy ő szokott látni szellemeket, és több forrásból is ezt hallottam. Szóval eléggé evidens kérdés, nem azt kérdezem hogy az összes látja e őket hanem azt hogy nagy altalánosságban így van e

szept. 3. 13:07
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Te értesz félre! "Azaz igazság hogy ők sokkal jobban hajlamosak az ezoterikus dolgokra, pl ott a cigány kártya, sok boszorkány van" Szerintem meg az az igazság hogy ők sokkal jobban szeretnek megélni az emberek átb@szásából és hazugságokból mint munkából, és sajna nagyon sok hule ember van aki bedől nekik és hisz a f@szságaiknak.🤣
szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
10%

8.

Teljesen logikus tényeket állítasz, ez általában így működik.

Hiszen minél fejlettebb egy kultúra (általános tudásszint, műveltség, intelligencia), annál jobban hisznek ezotériában, jóslásban főleg.


Visszamaradott rétegek vannak persze a Földön sajnos, sokan tudósnak is nevezik magukat, kutatók, fizikusok, informatikusok a legalja. Mérnökök is. Ők nem hisznek jóslásban, szellemekben. Mert ennyire egyszerűek. Idővel persze ők is majd okosabbak lesznek, ez az élet rendje.

szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!