Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez jelent valamit? Font. Os

Ez jelent valamit? Font. Os

Figyelt kérdés
ma este bámultam a csillagokat és arra a srácra gondoltam akibe szerelmes vagyok de még nem tudom ő mit gondol és ahogy rágondoltam láttam ugyanabban a másodpercben egy hullócsillagot. szerintetek ennek van valamilyen jelentése?
2010. nov. 1. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2010. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
igen...ezt akár jelnek is veheted...kérdezz rá a srácra
2010. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az égi jel!!Cselekedj,lépj a tettek mezejére kérdező!Sok szerencsét!!=)
2010. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
TTeeeee jjjóóóó ééég!! Az égi jel! Jajj most azonnal mond meg neki, hogy szeretnéd, ha megd**-na!!!! Ez az égi jel!
2010. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolso ket valaszolo!!! ez siraly!!!! egi jel,megszakadok a rohogestol. de ki tudja....talan a telepatia......
2010. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is nevettem, :D bár jó lenne ha az lenne
2010. nov. 2. 17:33
 7/8 A kérdező kommentje:
folyamatosan volt eddig valami ami eszembe jutatta (konkrétan őt) de ma összetörtem...öszejött egy csajjal...már megint győzött a betojiságom, mert nem mertem megmondani neki. dehát mindig ez van...csak akk tudnám miért kapok ilyen utalásokat
2010. nov. 4. 23:06
 8/8 anonim válasza:
NE halazd el!Ezt jól mondták az előbbiek ragadd meg az alkalmat csapj rá a prédára aranyom!
2010. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!