Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nincs semmi utaló jel a...

Miért nincs semmi utaló jel a túlvilág létezésére?

Figyelt kérdés
aug. 5. 17:06
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
40%
Aki tudni véli, hogy létezik túlvilág, az sem tudja, csak beképzeli.
aug. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincs
aug. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
20%
Van túlvilág.
aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
XD
aug. 6. 13:19
 25/35 Kedves Vezető ***** válasza:
Mert nincs az a fajta túlvilág, amiben hisznek.
aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Szervizmérnök úr ***** válasza:
48%

18.

Igen, az agy így reagál egy kivételes stresszre, amikor már az élet forog kockán.

Plusz, ha az illető halálközeli látomásokba keveredik (mert oxigénhiány miatt károsodik az agy), abból esetleg már úgy jön vissza, hogy soha nem lesz ép ember.

Elkezd hinni mindenféle fantazmagóriákban, zavaros fogalmazású, tagolatlan formátumú hozzászólásokat is kreálhat.

aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
58%
Akik bármilyen formában szellemi élményeket élnek át azoknak bizonyosság.
aug. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
51%

Bemásolom ide egy hasonló kérdésee adott válaszom, én azóta hiszek a túlvilágban. 1 perc volt az egész, de megváltoztatta az egész világnézetem 31 évesen:


Apósom pár éve szörnyethalt autóbalesetben. Olyan egy hét múlva hajnalban mentem ki az udvarra és látom, hogy jön ki a garázsból az udvarra. Hirtelen nem értettem mi történik. Nem volt áttetsző vagy mit tudom én, ugyanúgy nézett ki mint máskor. Azt leszámítva hogy nagyon zavartan viselkedett. Járkált fel-alá az udvaron, garázsból ki-be és azt hajtogatta, hogy hol a kocsi, miért nincs itt a kocsi, el fog késni munkából, indulnia kell dolgozni. Ránéztem, hogy "papa, te nem haltál meg?" Rám nézett zavartan, nem válaszolt, újra berohant a garázsba. Utána szaladtam, de már nem volt sehol. Soha többet nem láttam.

aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam, hogy nem hallucináció, vagy kitaláció hiszékenyek számára?
aug. 7. 16:14
 30/35 anonim ***** válasza:

Igazad van, nem tudhatod és nem is akarok győzködni senkit.

Én is kerestem racionális magyarázatokat. Addig a napig nem hittem kifejezetten a túlviláhban. Lehetett halucináció. De miért pont ott akkor egyszer és soha többet? És miért nem olyannak halucináltam mint ahogy az ember a szellemeket elképzelné? Hogy áttetsző, fényes vagy mit tudom én. Az első gondolatom az volt, hogy nem halt meg, hogy összetévesztették valakivel. Aztán jött, hogy de akkor hol volt eddig és ki vezette a kocsiját? És egy hét eltűnés után mégis miért az a legnagyobb baja, hogy elkésik munkából. Mikor újra eltűnt lettem biztos, hogy igenis szellem volt és fogalma sem volt hogy halott.

aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!