Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nincs semmi utaló jel a...

Miért nincs semmi utaló jel a túlvilág létezésére?

Figyelt kérdés
aug. 5. 17:06
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
40%

#10: tessék, most jön a címkézés, ha rámutatok a következetlenségre...


Semminek nem áldozott le. Nem vagyok materialista, csak gondolkozom.

aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
58%
Azért nincs mert a Földön nem azért vagyunk, hogy a túlvilággal legyünk elfogalva. Ilyen egyszerű és nagyszerű a válasz rá. Attól még létezik. Aki járt ott klinikai halál után, vagy legalábbis bekukkantot oda azt tudja miről írok.
aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi következetlenség, csupán máshogyan, eltérően gondolkozunk. Neked minden jel szerint nincsen semmi dolgod ezzel az egésszel, amikről írtam. Az meg nem igaz, hogy nem vagy materialista, mert ellenkező esetben lenne benned legalább némi nyitottság, és nem értetlenkednél itt.
aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, természetesen ezt a 11-esnek írtam.
aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
41%

Én úgy hiszem, hogy az olyan emberek akik egyáltalán nem hisznek a túlvilágban és azzal kapcsolatos dolgokban azoknak nincs itt keresnivalójuk. Másrészt valószínűleg azért nem hisznek benne mert vagy nagyon új lelkek még, nem rég lettek kreálva, vagy nagyon is régi lelkek, de annyira le vannak butulva élet és élet után, hogy nem tudnak előbbre haladni.


Még a tudósok sem tudják bebizonyítani, hogy nincs vagy van lélek, úgy általá túlvilág is. Mindent megmagyaráznak a materiálisták egészen a Bingbangig, de azt ők sem tudják, hogy mi volt az előtt.

Én tudom, hogy "Isten"/Teremtő/AZ/Energiák első számú energiája! Meg rajtam kívül sokan mások. A többi meg lehetőleg el jut magasabb szintre.

aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
59%
Számos bizonyíték van rá, de ne zavarjon.
aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
64%
Neked nincs rá utaló bizonyíték, de másoknak attól még van.
aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
72%

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-kar..


#10 válasza szerintem nagyon elgondolkodtató...

aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Az üzenet érdekes, de nem biztos, hogy igaz! Feltűnési viszketetség.
aug. 5. 20:38
 20/35 anonim ***** válasza:
82%

Természetesen nem biztos. De attól még elgondolkodtató.

Viszont az sem tuti, hogy nem létezik túlvilág meg mit tudom én mi még.

Jól írták előttem vagy hiszel az ilyesmi fajta dolgokban vagy se. De erőltetni a másikra a saját elképzeléseit valakinek mindenképpen nem érdemes. Személy szerint nem gondolom, hogy feltűnési lázban égett. De ha igen te szintén. Tehát semmivel se vagy tőle jobb. :)))

aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!