A videóban lévő állítás igaz?
Mármint az, hogy a yin yang szimbólum és a bizonyos fotó ennyire hasonlítanak? Vagy szándékosan úgy alakították ki a fotót, hogy hasonlítson a szimbólumra?
"Nem lehet egy bizonyos pontosságot elérni"
Bizonyíték?
"Próbáld ki. Nem sikerült senkinek"
Bizonyíték?
"A képeken látni, hogy ez eletromos fúróval lett kivájva"
Bizonyíték?
Ez még mindig csak személyes kétely, így érvként egy nagy nulla.
Még senkinek sem sikerült. Ez bizonyíték. Ha megnézed a lyuk olyan mintázattal barázdált, amit egy fúrógép csinál. Ritmikus mintázat van benne. Ezt még kézo vésővel sem így vájnák ki. Azok a domino egymásba rakható mintáknál pedig tökéletesen egyenesnek kell lenni, mert nem illeszkednek. Ezt nem lehet csak lézerrel megcsinálni. Bizonyíték, pl a mérnökök is így rendelik hogy azzal csinálják amikor kiviteleznek, mert nem lehet máshogy.
Nem látod, hogy az egyenes és tulcsiszolod
#9
Hallottál már a hántolás nevű technológiáról? 1-10 mikronon belüli pontosságot lehet elérni vele.
18@ "Pont azt látjuk, hogy sikerült, már az ókorban. Elég komoly bizonyítékokra lenne szükség, hogy ezt cáfold. Tehát?"
Nem igazolhatod saját magával azt ami kérdéses. Már az ókorban megépítették valakik a piramisokat, ugyan azóta sem tudnak ilyen pontos, komplex építményeket felhúznia jelenlegi technológiával sem lenne földrengésálló ennyi ideig, de ez szerinted igazolja, hogy az egyiptomiak voltak. Hát túrót mama!
Már az ókori feljegyzések írtak, repülő űrhajókról. Vimanakról. Na azok húzták fel ezeket az építményeket. Volt atombomba. Minden ami most volt és sokkal fejlettebb szinten álltak mint most mi
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!