Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy kisbaba érezheti a szellem...

Egy kisbaba érezheti a szellemet vagy lelket?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de nem tudom hova tenni a dolgot. Apósom meghalt 5 napja. Nem volt jó a viszony közte és a párom között. Ritkán beszéltek. Amióta kiderült hogy meghalt, a 11 hós gyerekünk teljesen kifordult magából. Nem alszik, üvölt torka szakadtából, mindent dobál, csapkod.( Orvoshoz vittem semmi baja nincs, azt hittük a foga arra kapott fájdalom csillapitót de nem nyugodott meg, meg ilyen az előző 7 fognál sem csinált)Sose volt ilyen, végtelen nyugodt baba. Lehetséges hogy ő lát, vagy érez valamit amit mi nem?
júl. 5. 16:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9.

Önmagadnak mondasz ellent, te nem bírod elviselni az ellenvéleményt, valamiért fáj neked az igazság, te kötekedsz, te provokálsz, te csinálod mindig itt a balhét. Mindegy, melyik fiókod használod a minimum kettő közül.

Semmi közöd hozzá, hogy ki, mire válaszol!

Ha nem tetszik, feljelented.

Főoldalra linkelt kérdések, semmi különös nincs abban, ha valakit válaszra ingerel.

Ennek az oldalnak ez a lényege.

Hogy te itt folyamatosan piszkálódsz, azzal viszont még jobban felingerelsz másokat, egyszerűen azért, mert IDEGESÍTŐ, hogy te milyen alapon, milyen jogon merészeled másoknak meghatározni, hogy ki, mire válaszolhat.

Nagyon sokat elárultál már magadról, diagnózis van rólad és a többi.


Állj le!


Fejezd ezt be!

júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Én csak a veszekedéseket jöttem olvasni.
júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én fentartom a lehetőséget a szellemek létezésére ,de ez nem feltétlenűl egyenlő azzal ,hogy hiszek is bennük.

Elmondom a saját történetemet...

A történetem az ,hogy én kis koromban az első emlékeimtől kezdve 4éves kortól 6-7 éves korig láttam magam előtt elszálni fehér alakokat.

Egyszer feltünt előttem a nagy semmiből egy pár méterre olyan 5métertől 10méter távolságra.

És utána eltünt a nagy semmibe.


(Nos én ezt a jelenséget beszoktam tudni arra ,hogy a gyerekeknek még fejlettlen az idegrendszerük ezért én szerintem hajlamosabbak a halucinációra.(Ez a szkeptikus énnem!))


Nos a ti esetetekben még ezt nem lehet tudni ,hogy most látt is valamit vagy nem egypár év múlva mikor megtanul beszélni érdemes ködösítve nem egyértelmű módon rákérdezni ilyen dolgokra ,ha lát érzékel természetfeletti dolgokat akkor ezt elmondhatjátok az orvosoknak is amiket mond ,mert kitudja lehet ,hogy súlyosabb valaminek a tünete ,mint az amit én is leírtam a saját történetemmel kapcsolatban.


Ill ,hogy ha azok nem mutattnak ki semmit akkor betudhatjátok a saját igazságodnak is a dolgot ,mint jelen esetben a szellemeknek.


Ha az orvosok akár most rögtön sem tudnak kimutattni semmit az idegrendszerrel kapcsolatban addig is betudhatod a saját igazságodnak a dolgot.

júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kieg:

A természetfelettinek

júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Nem kéne a hülye spiritualitás felé vinni ezt az egészet. Ha a gyerek ordibál, lekell vágni neki egy taslit, attól majd megtanulja. Nevelni kell a gyereket nem mesékbe hinni...
júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!