Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy kisbaba érezheti a szellem...

Egy kisbaba érezheti a szellemet vagy lelket?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de nem tudom hova tenni a dolgot. Apósom meghalt 5 napja. Nem volt jó a viszony közte és a párom között. Ritkán beszéltek. Amióta kiderült hogy meghalt, a 11 hós gyerekünk teljesen kifordult magából. Nem alszik, üvölt torka szakadtából, mindent dobál, csapkod.( Orvoshoz vittem semmi baja nincs, azt hittük a foga arra kapott fájdalom csillapitót de nem nyugodott meg, meg ilyen az előző 7 fognál sem csinált)Sose volt ilyen, végtelen nyugodt baba. Lehetséges hogy ő lát, vagy érez valamit amit mi nem?
júl. 5. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Érzékelhetnek ilyet gyerekek, - nekem is van ezzel saját tapasztalatom (inkább pár évvel idősebb gyerekekkel, aki már beszélnek is) - de én arra, amit leírtál, a ti esetetekben sokkal valószínűbb magyarázatnak tartom, hogy a haláleset miatt a párod került olyan lelkiállapotba, ami kihat a picire.


Már ebben az életkorban is sokkal több mindent érzékelnek, felfognak abból, ami anyával, apával történik, mint sokan gondolnák. Nagyon finom antennáik vannak arra, hogy milyen hangulat uralkodik körülöttük, milyen lelkiállapotban vannak a szüleik.

júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
49%

Nem lehetséges természetesen, ezek általában belemagyarázások.

Egyébként is ez történt volna, csak így rá lehet fogni valamire. Ha igaz a történetet.

júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem, mivel nem léteznek szellemet.
júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az a valószínű, hogy az általános hangulatot érzi.

Ezt csak úgy lehetett volna megtudni, ha olyan ember nem megy a közelébe, aki TUD a halálról.

júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Szkeptikusok minek járnak ebbe a kategóriába? Sose értettem ezt.
júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6: sehova nincs kiírva, hogy ne válaszolhatnának ők, a főoldalon meg megjelenik minden.
júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Mi bajod van a szkeptikusokkal? Legalább hoznak új gondolatokat.

Amúgy pont ezért jönnek ide, mert szkeptikusok, és érdekli őket a téma.

A trollok rosszak, ők csak rombolnak.

júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a hatos vagyok. Válaszolhatnak persze, csak tegyék ezt normálisan, nem kötekedve meg személyeskedve, mint egyesek. A szkepticizmus az lehet egészséges mértékű is, akikben van némi nyitottság az ezoterikus témák és gondolkodásmód felé.

A hatos hozzászóló gondolom azokra céloz, akikre pár sorral fentebb utaltam, a minden ezoterikus dolgot elutasító materialistákra, akik rosszabb esetben kötekednek, ellenkeznek. Na, az ilyenek én sem értem, hogy vajon miért járnak be ide.


És sajnos azt kell hogy mondjam, hogy a trollok meg köztük elég nagy átfedés is van, mert a fentebbi kötekedő, ellenkező stílus egyenes út lehet az idétlenkedéshez is. És ezt sajnos elég szép számmal meg is teszik itt. Pusztán csak szórakozni, idétlenkedni jönnek ide be az ezotériába. Vannak, akik ezt be is vallották egyes hozzászólásaikban. És nyilván nem nehéz arra rájönni, hogy az ezoterikus szemléletű emberek nem csinálnak ilyet, emiatt írtam azt fentebb, hogy sajnos elég nagy átfedés lehet a trollok és a materialista kötekedők között. Sőt, rugalmasabb értelmezéssel ezeket az ellenkező, tagadó embereket is lehet trollkodnak tekinteni, amennyiben durva stílusban kötekednek. Ha rajtam múlna, akkor egy ilyen sem lenne itt, sem ők, sem pedig akik csak idétlenkednek. A kettőnek tehát egy a gyökere, ezt nem nehéz belátni.

júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"lehet trolloknak tekinteni" - így akartam írni
júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!