Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az a KONTEO amit eddig nem...

Mi az a KONTEO amit eddig nem hittél, de most úgy néz ki, hogy ez is valóra fog válni vagy már be is következett?

Figyelt kérdés

jún. 28. 11:42
1 2
 1/18 Kedves Vezető ***** válasza:
52%
Szinte minden, kivéve a Fidesz leváltása.
jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Az, hogy a konteókat azok gyártják, akik ebből hasznot húznak. Pl. a gyógyszermaffiáról mindig valaki olyan beszél, aki táplálék kiegészítőket árul.
jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
51%

A konteó egy rövidités.

A konspirációs teória röviditése.

A amerikai CIA szakemberei találták ki, amikor kongresszusi vizsgálatot folytattak a CIA ellen. Védekezés volt ez, a médiában terjesztették.

Azzal vádolták őket, hogy hatalmas mennyiségű kábitószert hoztak be az USA-ba.

Ezt dél amerikai és kubai szervezetekkel együttműködve tették.

A vizsgálat kideritette, hogy tényleg igy történt.

A KONTEO kifejezés viszont divatba jött.


Nagyon egyszerű dolog bármilyen kinos kérdésre ezt ráfogni.

Ezért alkalmazzák is minden szinten, nagy-nagy szeretettel.

jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Én azt gondolom, hogy sok minden igaz csak mi átlag emberek nem akarunk ezen IS idegeskedni.
jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

3.

Amit állítasz, az maga is csak egy konteós elmélet, avagy nem igaz. Bővebben:

[link]


Sokkal találóbb szerintem:

[link]


"Conspiracy theories replace reason with fantasy. They are a noisy but peripheral part of the public sphere. We encourage rationally grounded, fact-based debate."


"A konspirációs elméletek az értelmet fantáziákra cserélik le. Ők a társadalom nagyhangú, de marginális részei. Mi a racionálisan megalapozott, tényeken alapuló vitát ösztönözzük."

jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Az, hogy ma nekiállok este fél 11-kor sült krumplit csinálni jó sok sajttal a tetején. Hiába mondtam bárkinek, nem hitték el. Mivel most éhes vagyok, így megcsinálom.:D
jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Szamomra korabban konteonak tunt, hogy szarvizes maga a skizofren satan manifesztacioja... de mara mar bebizonyosodott, hogy ez igy is van.
jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

10 évembe került.

Fiatalkoromban azt hittem ez csak film kitaláció.

Elkezdtem magam beleásni.

Nem csak úgy picit hanem nagyon keményen.kategória szerint kigyűjtöttem mindent majd utánaolvasni képek videók.Hihetetlen anyag jött össze.

Több külföldi konteo oldalon is fenn vagyok.Írtam ebből könyvet is.

Szóval akkor jött a fordulópont mikor besokalltam.

Ellepett az információ hatalmas mennyisége és csak jött és jött.

Ekkor már ott tartottam hogy amit kutattam a valóságban is felkerestem azokat akik ezzel a témával foglalkoztak vagy kutatták és infókat cseréltünk.

5 év után egyszer hívott egy külföldi szám.Hétfő este volt emlékszem a hideg kirázott ,mikor leraktam és belegondoltam mi volt ez.

Egy európai nagypáholy egyik nagymestere keresett meg hogy tagjelölti státuszt ajánlanak.Utazzak ki beszélgetés lesz a többi majd utána kiderült.

Kiutaztam.Itt hiányzik egy 5 év az életemből.

Röviden annyit hogy hogy elbeszélgettek velem megkérdezték felmérték az irányultságomat.

Keleti misztika és energia ami az éterrel és chi-vel kapcsolatos ez érdekelt nagyon.

Egy hét múlva egy kínai gépen voltam egy kolostor felé fenn a Himmalájában.

Amit ott akkor ezekben az időkben láttam és tapasztaltam nem hogy elmondani vagy leírni nem akarom de szinte felfogni sem tudom még mindig hogy átéltem és megtapasztaltam.

Hazajöttem megbeszéltem az akkori nagymesterrel hogy nem tudom mindezt feldolgozni idő kell hogy pihenjek.

Itthon voltam már egy hónapja mikor egy nagyon fura esemény történt.

Egy futár jött.Nem rendeltem csomagot nem hívtak előre hogy mikor jön hanem egyszer az egyik csomagküldő szolgálat embere ott volt a házam előtt a kapuban.Kicsit félve mentem ki.nem alaptalanul.Egy boríték volt nála.Azt mondta a mester küldte ha kinyitom soha többet nem megyek vissza.ha nem nyitom ki visszamegyek és a borítékot vigyem magammal.

Kinyitottam de ott összetörtem.

Családfám volt benne minden apró részletes adattal kiderült hogy generációk óta figyelték valamiért a családomat.

Egy dátum volt benne az utolsó rész két hónappal később.

Nem értettem mi ez míg el nem jött a nap.Tudtam hogy nem megyek már vissza aznap nagyon rosszul éreztem magam.Egy kávézóba mentem be colát inni mert melegem volt.Kihozta a pincér furán mosolygott nem értettem.Nem akartam már semmivel foglalkozni csak élni az életem nyugalomban.Megittam és akkor láttam hogy a pohár alatt egy cetli volt.

Amiért elhagytam a rendet és nem a visszatérést választottam törölnek belőlem minden tudást. A pohárban volt valami.Hazamentem álmos lettem aludtam 16 óra alvás után keltem fel másnap délelőtt.

Ami történt.Valami volt mert törlődött minden tudás ismeret gyakorlat ami bennem volt a keleti energiarendszerek ismeretéről amit kinn tanultam.

Csak azt tudtam kinn voltam valamit tanultam de már nem tudtam használni.

Feljegyzéseim voltak meg amik betegségek gyógyításáról telekinézis előidézéséről levitációs gyakorlatokról voltak.

Olyan volt mint egy rossz álom.

Szóval itt ért véget ott voltam ahol az elején.Vonzott ez a világ kutatni akartam de már megint nem akartam magam beleásni megfizettem a tanulópénzt.

tegnapelőtt 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
100%

A konteohoz tartozik az a tevékenység, hogy a nagy hatalommal rendelkező embercsoportok folyamatosan, széles körben letagadják a saját létezésüket.

Ez alapvető érdekük, mert létezik egy törvény az erő alkalmazásával kapcsolatban:

Az erő nagyságánál fontosabb az, hogy ismert-e az eredete.

Ha tudod, hogy ki és honnan támad rád, akkor tudsz ellene tenni valamit.

Egy irányba tudod állitani az energiáidat, mert látod, hogy ki ellen kell megvédened magad.

Ha nem tudod, akkor zürzavarban vagy és a védekezésre forditott energiáid szétszóródnak.

tegnapelőtt 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
#8 Nem, ez nem 10 évedbe került, mivel most is lovagolsz rajta, ezzel fényezve magadat. Illetve számos módon cáfolhatóak az ilyen jellegű állítások. Kezdjük például ott, hogy egyik sem feltétlenül empiriskus.
tegnapelőtt 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!