Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi köze van a vonzás törvényén...

Mi köze van a vonzás törvényének a hajléktalansághoz?!

Figyelt kérdés

Egyik nap láttam ezen az oldalon egy kérdést, böngésés közben.


Egyszerűen nem értem! Mi köze van a vonzás törvényének a hajléktalansághoz?


Azért hajléktalanok a hajléktalanok mert ezt a törvényt nem ismerik?



jún. 1. 13:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azt olvastam valahol itt, hogy

"Azért hajléktalanok a hajléktalanok mert ezt a törvényt nem ismerik",

És miért nem világosította fel őket erről senki?


Olyan válaszokat is olvastam hogy rossz családból származnak és nem kaptak megfelelő tudást.


Szerintem ez kamu.

jún. 2. 11:25
 12/14 Kedves Vezető ***** válasza:
0%

Ha ez így menne, bármelyik hajléktalan letöltené e-könyvben a Titok c. Könyvet, és kiláballna, ha nem akkor biztos rosszul alkalmazta a törvényt. Az előbb sztm részletesen elmagyaráztam.

Figyelj, Én bevozottam a kérdésed, mert ez is foglalkoztat.

Bevonzok pár minuszt is, plusz ot is. De ehhez az kellett hogy itt legyek. Vaaagy

Tóth Pista NEM akar találkozni XY al.

Folyton arra gondol, hogy nem akarja látni, de mondjuk egyszer találkozik vele, mert miért ne. Na, akkor azt mondják hogy ez a vonzás törvénye rossz irányba, bevonzotta.

Részemről ennyi, de ismétlem, sokat segíthet a pozitív gondolkodásban nagyon sokat.

jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező jenőke!

Akkor mi célból kérdezel ha leírom tudom használni az életemben a vonzás törvényét anyagi dolgokra azt bebüffented szerinted kamu.

Nekem tök mindegy te mit hiszel vagy nem én ettőll függetlenül akkor is ebből élek meg ezután is ebből fogok.

Az hogy konkrétan mit hogy csinálok meg jó hogy nem írom le.Az hiányzik még hogy mások is így nyerjenek amire én rájöttem.

Majd mindenki megtanulja használni a saját szintjén.

jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

ma 18:44


Nyilván azért nem írod le, mert nincs mit. Nem tudsz semmit, csak itt hülyíti a népet.

jún. 2. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!