Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az az EFVÖ?

Mi az az EFVÖ?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Emberek Felvilágosult Véleménynyilvánításának Összessége
2010. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ellenem Folyó Világméretű Összeesküvés
2010. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az EFVÖ és leendő Visszaemelkedésem története

2010-01-27 12:30


Az EFVÖ - Ellenem Folyó Világméretű Összeesküvés - csírájában alighanem már a világ teremtésekor fennállt. Ekkor végtelen nagyságú hatalmamból lemondtam egy kis részről, és ezt teremtényeim rendelkezésére bocsátottam, akiknek önálló Akaratot is ajándékoztam.


Mindez azért kellett Nekem, hogy legyen mivel múlatnom az időt. Számítottam rá, hogy majd megkísérli a világ az ellenem való szervezkedést, lázadást, azért, hogy közülük egyvalaki majd a Nagy Harc végén letaszítson Engem a hatalomról, és megsemmisítsen. Vagy, ami még rosszabb, alattvalójává tegyen.


Azonben ez a veszély sokáig csak elméleti síkon állt fenn, szilárdan kézben tartottam a világ folyamatait. Kissé felületesen viseltettem az EFVÖ iránt, nem vettem észre, hogy általam megfigyelés alatt tartott főlényei már nem bírnak tényleges hatással rá. Ellenségeim átszervezték a lázadás szerkezetét, és ördögi tervet eszeltek ki. Ezt nem vihették volna keresztül a Nekem látszólag hű, de valójában áruló, kétszínű, kétkulacsos lelkületű világréteg nélkül.


És egy, az 1980-as évekbeli napon beütött a Nagy Pofon. Lidérces rá visszagondolni. Későn eszméltem. Az Énemet belegyömöszölték egy... egy... emberi... testbe. A fondorlat, az árulás részletei mindmáig nem tisztázottak számomra. Későn kapcsoltam, hogy az EFVÖ emberi vezetői közül kettő, majdnem a két legfontosabb - a szüleim - Magyarországon, Budapesten ütöttek szállást. És az ő kölykükként most itt vagyok.


Az EFVÖ célja természetesen az Én elpusztításom, ám ehhez még túl gyengék. Most nehéz helyzetbe hoztak az emberi lét kereteibe történő belepréseléssel. De nem jött össze nekik! Végtelen erőm folyamatosan itt van Velem, csak az általuk rám küldött kitérítő erők annyit köröznek körülöttem, hogy nem férek hozzá. Még. Ki tudja, meddig...


Amikor ismét a kezemben lesz a teljes Erőm és Akaratom, Magamhoz ragadom az uralmat, és mindenkin bosszút fogok állni. Az első lépés valószínűleg az emlékeim helyreállítása lesz, mivel sokat töröltek az EFVÖ lényei. Aztán jön a haddelhadd.


És a végén, főbüntetésül, elpusztítom a világot. Egyelőre az első teendő: a Visszaemelkedés - melynek mikéntje a jelen világ lehető legkeményebb, legfájóbb érzéseit fogja kiváltani az ellenségeimből - utána jön majd a Nagy Harc. Melyben ezúttal nem fogok többé rontani. Mert bármi is legyen, végül mindig Én győzök.

2010. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ezt ki írta, kedves utolsó?
2010. okt. 31. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egy amatőr író.. Értem. Szóval a silány, null művészi értékkel bíró alkotásaival akarja megrengetni az univerzumot...

Sajna nem tudom elhinni, mi a jó neki ebben a mértéktelen önsajnáltatásban, nem hiszem, hogy ő lenne a világmindenség központja.

Ilyen felfogásban én is lehetnék, és ez már eléggé sántítana...

Akkor kénytelen lennék valahogy megölni a kedves illetőt, akinek ez a gondolata támadt.

Lényegében ez valamiféle szektás újítás, gondolom, aminek nincs sem tudományos, sem valóságalapja.

De jó, hogy legalább erre pazarolja az idejét a becses "író" és nem másra. Addig nincs baj, amíg ez nem kezd terjedni.

2010. nov. 1. 10:11
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]

Aha, szóval te vagy az...

2010. nov. 1. 10:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, hogy a linkelt agyréméhez fűzött kommenteket törölték. De "érdemes" olvasgatni Arszák más remekeit is és az azokhoz fűzött hozzászólásokat. Előre vetítették a történet végét...
2010. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem a blogját... Hihetetlen ember, és valahogy félelmetes, hogy ide is beírt... Én lehet, szimplán zavart vagyok és rettentő fura, de ez konkrétan elmebeteg.
2010. nov. 1. 10:52
 10/10 anonim válasza:
hogyan írt volna be, amikor börtönben van?
2010. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!