Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek latnak minket a...

Szerintetek latnak minket a halottak?

Figyelt kérdés
anyukam nemreg halt meg s annyira szeretnem tudni,hogy mi tortent vele....tudom,hulyen hangzik,mert nem tudhatom...de nagyon szeretenem...hogy jol van mar?hogy lat bennunket?hol van most?volt valamilyen elmenyetek meghalt hozzatartozoitokkal kapcsolatban?
2010. okt. 27. 10:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
állítólag látnakminket mert köztünk járkálnak csak mi meg nem látjuk
2010. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Most is figyelnek téged és gondolj bele,hogy mikor alszol holt lelkek állják körbe az ágyad.
2010. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaaaaaaaj te utolsó, jobb nem tudni dolgokat és akkor nem fáj! Feláll a hátamon a nemlétező szőröm is, hogy fogok én ma aludni?
2010. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem látnak minket, mivel az ő lelkük már egy egészen más helyen van, ahol minden szebb és jobb! De biztosan tudja, hogy szereted!
2010. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
63%

Honnan tudni,hogy szebb és jobb?

Csupán feltételezésekre alapozni butaság. Ha a való élet nehéz, kemény és gyakran brutális.....akkor a túlvilág miért lenne jobb ennél???

2010. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
66%

Mielőtt megszülettél sem voltál sehol, és ha meghalsz, sem leszel sehol. Az életünknek van egy kezdő pontja, és egy befejező pontja. Aztán semmi. Se túlvilág, se menyország, sem semmi.

Ezeket csak azok találták ki, akik valamilyen módon enyhíteni akarták a fájdalmukat.

Minden tiszteletem az Övék. De ettől én még nem hiszek benne, és ezért ne utáljon meg senki. Ez az én véleményem, és nem tud meggyőzni senki az ellenkezőjéről.

Mindenki azt hisz, amit akar. Ami neki jól esik.

2010. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%

11:58 vagyok


Végre valaki megmondta a frankót....

Kösz 12:27-es.

2010. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%

Se annak nincs bizonyítéka, aki hisz a halál utáni életben, sem annak, aki nem.

Ezért szerintem hagyatkozz az érzéseidre.

Én régebben elutasítottam még a feltételezését is, hogy a halottaink figyelnek minket, azóta másképp látom a helyzetet. Persze nem tudom, hogy azért gondolom-e úgy időnként, hogy itt van, mert hiányzik és ezt akarom gondolni, vagy tényleg itt van.

Az itt van dolgot nem úgy képzelem, hogy áll a hátam mögött, miközben ezt megírom, hanem hogy a lelke megmaradt és kapcsolatban maradt az én lelkemmel.

Konkrét jelenlétre utaló élményem egyszer volt, néhány héttel a halála után a szobájában hirtelen megcsapott az injekció szaga, amit az utolsó évben szedett. Pár percig tartott az egész, ahogy jött, úgy ment.

2010. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%
Opsz, a válaszomból kifelejtettem, hogy apám halála óta látom másképp a dolgot.
2010. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

11:58!

Szerintem nem kéne ilyen rosszakra gondolni...te sem tudhatod , hogy rossz vagy jó az a hely ahova kerülsz a halál után (vagy nem). Nem kéne szegény kérdezőt leosztani..most veszítette el az egyik legfontosabb személyt az életében. Én sem tudhatom h milyen lehet , de inkább élek abban a hitben, h ott sokkal jobb helyen leszek mint h azthiggyem , h miután meghalok ott leszek a nagybüdös semmiben...

2010. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!