Igaz, hogy aki napi kétszer mos hajat, szerencsés lesz??
Figyelt kérdés
#hajmosás #Tevhitvagynem
2023. dec. 24. 12:05
1/6 anonim válasza:
A kopaszoknak de szar lehet :DDD
2/6 anonim válasza:
Persze, hisz a diliházat sem véletlenül hívják angolul "laughing academy"-nek!
:)
3/6 A kérdező kommentje:
De igaz?
2023. dec. 24. 13:49
4/6 anonim válasza:
Kicsit sem. Borzalmasan gyorsan szétbassza a hajat. Ennyi lesz.
5/6 anonim válasza:
Persze, hisz így a hozzátartozói hamarabb ráébrednek az illető elmebeteg mivoltára. Így - szerencsés módon - hamarabb kapja meg az illető a neki megfelelő orvosi ellátást!
XD
6/6 anonim válasza:
Ki fog száradni a hajad, töredezni fog, a töve pedig még gyorsabban fog zsírosodni. A bőröd is kiszárad, a kiszáradt bőr pedig fogékonyabb a bőrbetegségekre.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!