Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden tönkremegy körülöttem?

Figyelt kérdés
Úgy az elektronika,mint az emberi sorsok.Bárkivel,akivel eddig kapcsolatom volt,akinek én is számítottam,rosszra fordult az élete.Az elektronikai dolgok is csak nálam romlanak el.
2010. okt. 18. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ezt képzeled be magadnak.
2010. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

33 éves vagyok és ez gyerekkorom óta így megy,de csak most kezdtem gyanakodni.nem hiszek a véletlenekben,főleg amióta összejöttünk a férjemmel.pontosan 5 darab "véletlennek" kellett ahhoz történnie,hogy minden összejöjjön.Amiknek az esélye elég kicsi volt.

ezért gondolom,hogy ennyi véletlen....egyébként nem vagyok babonás.és azt se gondolom,hogy meg vagyok átkozva

2010. okt. 18. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos rossz a rezgés szinted meg a kisugárzásod vagy micsoda.
2010. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értesz a műszaki dolgokhoz,egy nőtől nem is várható ez el,kinél menne tönkre ha nem nálad.Az életük nem miattad fordult rosszra,csak ismered őket,ennyi.

Gondolj azokra akiknek minden összejön,és saját magukat dícsérik érte hogy milyen okosak,ügyesek voltak.Te nem tartozol közéjük,és a férjed sem.Szar ügy.

2010. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A napod több mint fele véletlenek láncolata ám.
2010. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

moslékos vödör ---- elektronikáról:a férjem maga látta,semmi különöset nem csináltam,rendeltetés szerűen használok mindent.emberi kapcsolatok:jól megy-jövök én=rosszul megy-eltávolodok=újra jól megy.


a véletlenekről meg annyit,hogy nem afféle "éppen arra jártam " véletlenek,hanem amiknek statisztikailag is elég kicsi az esélyük

2010. okt. 19. 08:19
 7/8 anonim ***** válasza:

A jó dolgokról nem írtál semmit,mintha nem is lennének.Csak a sötét oldalt emelted ki,ez tipikus pesszimista életfelfogás.Véletlenek nincsenek,minden oknak van okozata,és fordítva. Az hogy te nem ismered az okokat,mert nem vagy képes átlátni azt hogy mi miért történt veled,ez a szellemi kapacításod gyengesége,és azt csak beképzeled hogy aki közeledik hozzád annak tönkremegy az élete,ne balfékekkel ismerkedj.


De hogy a kedvedben járjak:

Te vagy a két lábon járó balsors,minden tönkremegy benned,és minden rohad körülötted.A kertedbe nem süt be a nap,férgek peregnek a fákról,az avar csupa szenny és ürülék,és térdig gázolsz benne miközben csomókban téped ki a hajad,és velőtrázóan sikogatsz aztán a hangod hörgésbe fúl mint egy beteg varjúé.

Most jó?

2010. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehetséges megvagy átkozva kiskorod óta és a rontást még sose vették le. menj el egy tapasztalt jóshoz.
2010. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!