Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Istenek vagyunk? Szerintetek?

Istenek vagyunk? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem,mintha Isten lennék!

Olyan értelemben,mintha mindenható,mindentudó lennék,csak most épp nem vagyok teljes és nem élhetek ezzel a képeségeimmel!

Mintha számtalan részre szakadnék és ha összeállok teljes lennék!


2010. okt. 16. 01:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Te vagy Isten?Örvendek!Én Napóleon vagyok.
2010. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

LastOne.Left


Válaszolj kérlek pár kérdésre

Te ki vagy ?

Ki írta azt a tanítást vagy ki által ?

2010. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
jól látod, kérdező, valamennyien istenek vagyunk, mitöbb, a tökéletes egész: a létezés egy-egy megnyilvánulása. Ha eljön az idő,egyek leszünk ismét a mindenséggel, de kár siettetni, mivel minden tapasztalatunk a közös tudatot táplálja, bővíti a létezés lehetséges megjelenési formáit.
2010. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó vagyok, elolvastam a többi választ is, és a tiédet is, a teremtett világodról.

A világod létezik, mitöbb, azt a világot is, amiben te élsz, te alakítod.

Megvan a teremtő és átalakító erőd, csak kellőképp kell akarnod, és tudnod hogy teremteni vagy képes.

Ezt viszont nehéz elérni. Ismerned kell a világ működését, hogy akaratod beleilleszthesd, így könnyebben elfogadd.

Természetesen ez a fizikai világ olyan, mint a halmazok metszete: sok isteni erővel rendelkező ember és egyéb lény találkozik itt, alakítja, hat a te világodra, ha ezt elfogadod, de miért ne tennéd?

Sok erőbe kerülne kizárni őket, vagy elszigetelődni, mindazonáltal nem kizárt, hogy egy idő után akár a saját aktívan létrehozott kis világodba is lelsz egy átjárót és ott is maradhatsz..

2010. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

tegnap 21:11.


"LastOne.Left


Válaszolj kérlek pár kérdésre

Te ki vagy ?

Ki írta azt a tanítást vagy ki által ?"


A kérdés helyesen úgy hangzana, hogy "mi" vagyok én, és igazából e kérdésnek nem is rám kéne irányulnia, hanem minden egyénre "külön-külön". :)

Ezeket a dolgokat lehet megtudni abból a tanításból, amit egy angol filozófus, utazó, "guru" hozott létre, komoly munka és akarat árán, s persze "segítséggel" 1943 ban. Egyébként egy irodalmi műről van szó, elsőre tényleg annak is tűnhetne, de nekem van egy Istentől kapott képességem(magas rendszerező intelligencia), amivel bizton állíthatom, hogy ez egy tanítás, mert egy kerek, összefüggő, részletes magyarázatot ad a létezésről, arról, hogy mi az ember, mi a világ és mi Isten valójában. Egy a mai világnézet mellett létező egyetlen másikat vetíti elő, s annak a szempontjából adja le az "anyagot", receptet az életről. :)

Nem tudom érdekel e, de azért idebiggyesztem a szerzőt és címet egy linkkel...hátha valakinek jól jön. ;)


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége

[link]


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hello !


A Kokainnak van olyan mellékhatása, melyben Istenflashed van...=)

Amúgy magunkat Istennek képzelni elég veszélyes dolog ám...

Az emberi gőg tetőfokát jelzi, amit lehet nemsokára letörnek... =)


Pisz Pisz Resp. Jesse

2010. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Mormon vagy?
2010. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mormon!
2010. okt. 17. 18:09
 19/19 anonim ***** válasza:
bármire képes vagy, csak nehéz ezt "kihasználni" megtalálni a mikéntjét...
2010. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!