Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz a mondás...

Szerintetek igaz a mondás hogy az zavar a másikban ami bennünk is hiba/rossz tulajdonság?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hülyeség.
2023. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Grimfox ***** válasza:
89%
Részben van benne igazság. Ha neked van egy rossz tulajdonságod, amit nem ismersz, vagy nem ismersz el, az másokban zavarni fog. De ugyanígy zavarnak olyan rossz tulajdonságok is, amik benned nincsenek meg, de ellenkeznek a személyiségeddel. Nem mindenki tükör számodra ilyen szempontból. De vannak, akik a te hibáidat tükrözik.
2023. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha van egy olyan "rossz" tulajdonságunk ami bennünket nem zavar de a másikat zavarja bennünk akkor ott bennünk vagy a másikban van a hiba?( vagy mindkettőnkben)
2023. jún. 2. 20:23
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez mióta ezo kategória??
2023. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Grimfox ***** válasza:
100%
A rossz tulajdonság mindenkiben hiba. Akár zavar, akár nem. Szóval mindkét félben van hiba. Hogy zavarják e egymást, vagy sem, az már nem az ő hibájuk, ez ösztönös reakció. Nem vagy köteles kijavítani egy tulajdonságodat, ami neked nem okoz gondot azért, mert mást zavar. Ha téged zavar, vagy kárt okozol másnak(nem arról van szó, amikor mást zavar), akkor érdemes elgondolkodni, hogyan javítsd ki.
2023. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Ez mióta ezo kategória??"

Az ezotériában van egy olyan fogalom hogy tükrök törvénye ez a mondás pedig erre reflektál,ezért raktam ezotéria rovatba:)

2023. jún. 2. 20:41
 7/11 Tudi333 ***** válasza:
30%

Elvileg minden emberben minden tulajdonság megvan. És igen. Tapasztalataim alapján az zavar a másikban ami valamilyen formaban veled is összeegyeztethető. Azért irom így mert nem feltétlenül ugyanaz van benned, de csatlakozik valamely benned lévő tulajdonságkörhöz, ha van ilyen fogalom. De ez már elég mély tudatalatti dolog.


Ami téged nem zavar, azzal nem kell foglalkozni. Szerintem. Mert mindennel ugysem tudsz foglalkozni, arra egy élet biztosan kevés.

2023. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Baromság és egy nagyon egyszerű példával tudom szemléltetni.


Ha te igényes vagy, mindig tisztán hagyod magad után a Wc-t, nem hugyozod körbe a karimát meg nem fosod össze a háttámlát, de egy lakótársad az ellentéte, mert igénytelen és úgy néz ki a Wc mint a hányás. Ez téged zavarni fog. Tehát akkor te magad is igénytelen vagy amúgy, de közben mégsem?


De írok egy másik példát is: ha te alkoholt iszol akkor jókedvű vagy, nem hangoskodsz, jól érzed magad, míg a családtagod agresszív lesz alkohol hatására és kötözködik. Ez téged dühít. Tehát te valójában egy agresszív ember vagy tudat alatt?

2023. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Tehát te valójában egy agresszív ember vagy tudat alatt?"


Szerintem nem, egyszerűen csak annyi törtènik hogy átveszed a másik hangulatát ès ez kihozza belőled ezt az érzést,de ez nem jelenti feltétlenül azt hogy te egy agresszív ember vagy.

2023. jún. 3. 09:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Részben igaz, de nem ennyire egyszerű.
2023. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!