Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek különleges képessé...

Szerintetek különleges képességekkel rendelkezem?

Figyelt kérdés

A sztori:


Nemrég feltettem egy kérdést egy másik helyen:

Azt kérdeztem az emberektől,hogy szerintük is több-e az elhízott emberek szám az 5-6 évivel ezelőttihez képest.


A többség azt mondta,hogy neki nem tűnt fel.Na most.Szerintem ez pedig egyértelmű.Kétféle opció létezik:

1.Az emberek többsége aki válaszolt szintén kövér és ezért nem tűnt fel nekik.


2.Egy kis elöljárószó.Tudni kell rólam,hogy disznókat tartok.Mangalicákat.Így hát elég jól be tudom mérni mikor érik a vágási súlyukat.

Kérdésem hát ami a címmel is azonos.


Lehetséges-e,hogy mivel a disznótartásból szerzett képességemmel nekem valahogy előbb feltűnnek bizonyos dolgok,beleértve az elhízott emberek száménak növekedése is?

Adódhat-e ebből a felfedezésem?

Ti hogy látjátok tényleg nőtt az elhízott emberek száma?


2010. okt. 2. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nőtt a számuk, de az, hogy ez neked is feltűnt még nem jelenti azt, hogy valamilyen képességed van. Ezt mindenki látja, aki nem dugja homokba a fejét. Ne haragudj, de nekem az a véleményem, hogy nem kellene egy semmiségbe belemagyaráznod valamit.
2010. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 NTBS ***** válasza:
Szerintem ez nem különleges képesség.
2023. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!