Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek különleges képessé...

Szerintetek különleges képességekkel rendelkezem?

Figyelt kérdés

A sztori:


Nemrég feltettem egy kérdést egy másik helyen:

Azt kérdeztem az emberektől,hogy szerintük is több-e az elhízott emberek szám az 5-6 évivel ezelőttihez képest.


A többség azt mondta,hogy neki nem tűnt fel.Na most.Szerintem ez pedig egyértelmű.Kétféle opció létezik:

1.Az emberek többsége aki válaszolt szintén kövér és ezért nem tűnt fel nekik.


2.Egy kis elöljárószó.Tudni kell rólam,hogy disznókat tartok.Mangalicákat.Így hát elég jól be tudom mérni mikor érik a vágási súlyukat.

Kérdésem hát ami a címmel is azonos.


Lehetséges-e,hogy mivel a disznótartásból szerzett képességemmel nekem valahogy előbb feltűnnek bizonyos dolgok,beleértve az elhízott emberek száménak növekedése is?

Adódhat-e ebből a felfedezésem?

Ti hogy látjátok tényleg nőtt az elhízott emberek száma?


2010. okt. 2. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos állatok a mangalicák.Nézd, ahogy azok fejlődnek, az a te szakmai tudásodtól sokat függ. Bizonyára a takarmány összetételére is ügyelned kell. Az emberekre kivetítve a dolgot.Az állatok annyit esznek, amennyit a gazdájuk elébük tesz. Az emberek meg annyit, amennyit ők saját maguk akaratából fogyasztanak. Tehát az állatokat etetik, az emberek pedig ki-ki saját döntése alapján táplálkozik. Te felhízlalod a kucukat, az emberek meg saját magukat.
2010. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tyű, ez aztán az ezotéria. Kérlekszépen, ez nem egy különleges "képesség", ez csak egy megfigyelés :) De amúgy nem tudom, nem jártam annyi ember közelében, hogy világszintű átlagot tudjak ebből szűrni. Az is lehet, hogy te olyan helyeken jársz, ahol több a kövér ember, ezért hiszed ezt. De a világadatokat nem ismerem, és ennyi következtetésből neked sem menne. :)
2010. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező gúnyos viccet próbált megereszteni :P
2010. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

LOL.

GOndolkodtal mar, hogy ezzel a kulonleges kepessegeddel, -mihent tovabbfejleszted-, akar medveDISZNOember is lehetsz?

2010. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem.


És az utolsóválaszolónak igaza van!:D

2010. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A megfigyelesed ugy ervenyesul, hogy az allatok es az emberek testi felepitese hasonlo, tehat mig a malacok, de meg a tobbi hazi allatok is jobban hiznak, amikor "tappal" egeszited ki az eteteset, tehat itt mar nem lesz termeszetes az allat novekedese, de ez a tap belekerul az allat verebe es a husaba is, amit aztan az ember elfog fogyasztani!


Jol latod azt, hogy az utobbi par ev alatt nagyon megnovekedett a molettek az elhizott emberek szama, de meg a gyermekeke is,

En ezt ugy gondolom, hogy a sok "tap" az, ami ezert felelos, mivel a mai zoldsegek is mar a tappal, illetve olyan vegyszerrel vannak termesztve, hogy a novekedes gyors legyen,

de nem is gondolnak itt arra ,hogy ez belekerul az emberi szervezetbe es ott mit fog kivaltani a szervezetnel, mivel a szervezetek nem egyforman reagalnak ezekre az idegen anyagokra.

Nem beszelve arrol, hogy nagyon sok allat mar nem a termeszetes modon van tenyesztve, tehat mar az allatgondozasa sem ugy mukodik ma, mint annak idejen, amikor meg az allatok nyugodtan elhettek, legelhettek stb.


ma mar "tomve" vannak, bezartan elnek, mivel mivel itt mar a "penzrol" szol a dolog, es a legfontosabb, hogy minnel elobb felfujjak azt, es eltudjak adni!


Jo a megfigyelesed!

2010. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aki látja hogy a malac híviz az nyilvn az embereken is foglya látni...de aki folyamatosana zt figyeli hogy mikor lesznek kövére a körülötte élő disznók az nyilvánvalóan az embereket is figyeli tudatosan vagy tuda alatt...ezelég egyszerű...csak berögződés
2010. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ebben mi lenne a különleges képesség?! Főleg ezotériai értelemben? Ezt nem gondolhatod komolyan?! :O :)


A disznótartásból legföljebb némi tapasztalatot szereztél a hízást/hizlalást illetően, de ez nem képesség, és nem is különös.


Mondjuk elég bizarr ahogy itt összeveted az embereket a mangalicáiddal, mérceként pedig a vágási súlyt határozod meg......ez tényleg elég különös.......gondolkodás, és még mindig nem képesség!!


Amúgy nem hinném, h szignifikánsan megnőtt vna az utóbbi időben az elhízott emberek száma, bár sem mangalicáim nincsenek, sem különös képességeim sajna.......

2010. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom szétoffolni, de egy sertéstenyésztői tevékenység már miért jelentene különleges képességet is egyből?

Egyébként meg az, hogy több-e a túlsúlyos ember, mint 5 éve, azt azért nem tudják sokan, mert figyeli mindenki az embereket. Mondjuk azért, mert megvan a maga gondja, dolga az életben. Amúgy meg ne a röfiket tanulmányozd, ha ez érdekel, hanem az eü. statisztikákat!

2010. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem különös képesség,inkább szakmai ártalom.Az emberek súlygyarapodására úgy tekintesz,mint a mangalicákéra.

Csak le ne csapj arra,akin úgy látod,elérte a vágósúlyt :D

2010. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!